هوافضا- علوم هوایی
خرداد ماه امسال

فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت در زمینه داروهای گیاهی و طبیعی

فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت در زمینه داروهای گیاهی و طبیعی

هوا فضا: هوا فضا: دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت در زمینه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل ها و خوراک و نوشیدنی خرداد ماه سال جاری به همت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت انجام خواهد شد.به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، دکتر یونس پناهی با بیان خبر برگزاری دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت در زمینه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل ها و خوراک و نوشیدنی، اشاره کرد: این رویداد با رویکرد شناسایی و پشتیبانی از تکنولوژی های جدید داروهای گیاهی در زمینه فناوری سلامت برگزار می گردد.

معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت به بخش های مختلف این رویداد اشاره و اظهار داشت: علاوه بر اینکه نمایشگاه دستاوردهای فناورانه شرکت های این حوزه در این فستیوال دایر می شود، رونمایی از محصولات فناورانه، نشست های تخصصی، دوره های توانمندسازی و بازآموزی و همین طور نشست های در قالب گفتمان سلامت نیز در نظر گرفته شده است.

وی اشاره کرد: فناوران حوزه داروهای گیاهی می توانند با ارائه طرح خود و شرکت در بخش رقابتی رویداد جهت جذب سرمایه و تجاری سازی محصولات خود اقدام نمایند. همین طور شرکت های فعال در زمینه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل ها و خوراک و آشامیدنی که دارای محصولات دانش بنیان شاخص هستند می توانند از فرصت برنامه رویداد برای ارائه محصولات خود بهره گیرند.

بنابر اعلام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، مهلت ارسال طرح ها به دبیرخانه فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت ۱۵ اردیبهشت ماه است. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http: //health.ideasbazaar.ir/ مراجعه کنند.

منبع:

1402/02/05
11:41:40
0.0 / 5
375
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا