هوافضا- علوم هوایی

حضور ۱۸ شرکت خارجی در خانه نوآوری نمایشگاه الکامپ

حضور ۱۸ شرکت خارجی در خانه نوآوری نمایشگاه الکامپ

به گزارش هوا فضا، همزمان با برگزاری نمایشگاه الکامپ، ۱۸ شرکت خارجی در قسمت خانه نوآوری نمایشگاه بین المللی، مبادرت به برگزاری غرفه کردند و از این طریق، بازدید از دستاوردهای فناورانه محققان کشور در حوزه ICT فراهم گردید.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، نمایشگاه الکامپ یکی از بزرگترین رویدادهای کشور در حوزه های طراحی، ساخت، تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوی و راهکارهای صنایع الکترونیک، کامپیوتر و دیجیتال است که همه ساله با حضور شرکتهای فعال در این عرصه برگزار می گردد.
نمایشگاه الکامپ، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت های بازار به جایگاه سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خویش را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده کنندگان قرار می دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.
دستیابی به اقتصاد دانش بنیان و عمق بخشی به اقتصاد زیست بوم فناوری کشور جز با مشارکت فعال تمامی ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه های مختلف الکترونیک، کامپیوتر(سخت افزار و نرم افزار) و حضور مقتدرانه بازیگران بخشهای مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی کشور محقق شدنی نیست.
بر این اساس شرکتهای دانش بنیان هم سهمی از رویداد بیست و ششم الکامپ داشتند بگونه ای که ۵۰۰ شرکت فناور و دانش بنیان مستقل و همینطور شرکتهای مستقر در پارک های علم و فناوری در آن حضور دارند.
در کنار این شرکت ها، با حمایت معاونت علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، ۵۳ میهمان از ۸ کشور در چارچوب برگزاری غرفه و همینطور بازدید از نمایشگاه در بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ حاضر شدند و در خانه نوآوری iHIT نمایشگاه بین المللی تهران مستقر شدند.
شرکتهای حاضر در این نمایشگاه از کشورهای روسیه، چین، بوسنی و هرزگوین، ارمنستان، ترکیه، ازبکستان و سوریه هستند. ۱۸ شرکت خارجی خانه نوآوری iHIT مستقر شدند و مبادرت به پرپایی غرفه کردند.1402/04/08
11:11:51
0.0 / 5
547
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
هوا فضا هوافضا