هوافضا- علوم هوایی

شروع ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی

شروع ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی

هوا فضا: دبیر هفتمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از شروع ثبت نام هفتمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی، ویژه سازمان ها و شرکت های صنعتی، تجاری و دانش بنیان کشور از امروز شنبه، 10 تیر آگاهی داد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا به نقل از دبیرخانه هفتمین آزمون استخدامی بخش خصوصی، حسام الدین ثقفی، دبیر هفتمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی اظهار داشت: ثبت نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی برای بهره برداری از ۲۱ هزار موقعیت شغلی در بیش از ۵۷۰۰ سازمان و شرکت صنعتی، تجاری و دانش بنیان از امروز شنبه، ۱۰ تیر شروع شد که به مدت دو هفته ادامه دارد.
وی با اعلان اینکه مقرر است بیش از ۵۷۰۰ سازمان و شرکت صنعتی، تجاری و دانش بنیان نیروی انسانی موردنیاز خودرا بوسیله این آزمون تامین کنند، اضافه کرد: در این دوره از آزمون بیش از ۲۱ هزار موقعیت شغلی وجود دارد و گستردگی و تنوع شغل های موجود به کارجویان قدرت انتخاب بیشتری می دهد.
هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی در ۸ دسته شغلی و ۲۴۵ عنوان شغلی برگزار می گردد و داوطلبان می توانند برمبنای تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در یک یا دو دسته شغلی، از فرصت استخدام در یکی از ۵۷۰۰ سازمان و شرکت معتبر بخش خصوصی بهره مند شوند.
منبع:

1402/04/11
08:55:33
0.0 / 5
380
تگهای خبر: دانش بنیان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا