هوافضا- علوم هوایی

نشست مدیران نفتی و نانویی با محوریت برنامه توسعه درون زا

نشست مدیران نفتی و نانویی با محوریت برنامه توسعه درون زا

هوا فضا: با هدف تقویت ظرفیتهای درونی شرکت های نفتی، نشست مشترکی میان مدیران تحقیق و توسعه شرکت های صنعت نفت با ستاد نانو انجام می شود.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، روز پنج شنبه، ۱۵تیرماه، ستاد توسعه فناوری نانو میزبان مدیران تحقیق و توسعه پتروشیمی و پالایشگاه های کشور است تا پیرامون تجمیع نیازهای صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و همین طور شناسایی، رصد، ارزیابی، عارضه یابی و توسعه برنامه های تحقیق و توسعه شرکت های توانمند کشور با هدف تجاری سازی محصولات فناوری نانو گفت و گو شود.
محوریت این جلسه، برنامه توسعه درون زا یا رینکست است. این برنامه یکی از برنامه های حمایتی کارگروه صنعت ستاد توسعه فناوری نانو است که تسهیلات مادی و حمایت های معنوی را به صاحبان صنایع ارائه می کند تا ریسک ورود به حوزه نانو بطور ویژه در پروسه تحقیق و توسعه برایشان کاهش پیدا کند.
برنامه نشست مدیران بخش تحقیق و توسعه شرکت های پتروشیمی و پالایشگاهی به قصد تقویت ظرفیتهای درونی این شرکتها برگزار می گردد تا آنها بتوانند با پروسه توسعه و تحقیقات، زایش و نوآوری محصولات نانو محور را از درون مجموعه خود شاهد باشند.
به نقل از ستاد نانو، تجمیع فرصت ها و ظرفیت ها و راندمان از آنها در تعامل با شرکت های دانش بنیان و فناور، تسهیل در استقرار تولید فناورانه شرکت های دانش بنیان بمنظور تقویت اکوسیستم فناوری نانو با موضوع حوزه انرژی، حمایت و پشتیبانی از طرح ها و موضوعات نانویی شرکت های فناور بوسیله ایجاد بستر تجاری سازی و شناسایی بازار مطمئن و پرورش نیروی انسانی متخصص حوزه فناوری نانو و ایجاد ارتباط مستمر با صنایع نفت همچون موضوعات این جلسه است.1402/04/16
13:37:11
0.0 / 5
346
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا