هوافضا- علوم هوایی
با هدف شناسایی استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر؛

برگزاری چهارمین رویداد استان آپ در آذربایجان غربی

برگزاری چهارمین رویداد استان آپ در آذربایجان غربی

به گزارش هوا فضا، فراخوان برگزاری چهارمین رویداد استانی «دوشنبه های استارت آپی و پیوند» و تأمین مالی جمعی منتشر گردید.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، چهارمین رویداد «استان آپ» به منظور سرمایه گذاری جسورانه بر روی طرح های استارت آپی این حوزه، به همت صندوق نوآوری در استان آذربایجان غربی برگزار می گردد.
در این رویداد استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر ویژه این استان، شناسایی و به سرمایه گذاران خطرپذیر معرفی می گردند.
این رویداد ویژه فعالان و صاحبان ایده و استارت آپ خواهد بود و با هدف توانمندسازی تیم های فناور و نوآور استان آذربایجان غربی برگزار می گردد.
توسعه و پشتیبانی از کسب و کارها و ایده های نوآورانه از دیگر اهداف این رویداد است.
مهلت ثبت نام در این رویداد ۲۰ مردادماه ۱۴۰۲ خواهد بود و زمان برگزاری رویداد هم متعاقبا اعلام خواهد شد. متقاضیان جهت شرکت در این رویداد و عرضه طرح های خود می توانند به نشانی inif.ir/web/guest/demoday1 رجوع کنند.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۸ در جهت مأموریت خود در خصوص تأمین مالی توسعه فناوری و بخصوص فناوری های پیشرفته و اولویت دار، در چارچوب برنامه «هم سرمایه گذاری» با صندوق های پژوهش و فناوری، سرمایه گذاری جسورانه در استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر را شروع کرده است.
در برنامه «هم سرمایه گذاری»، استارت آپ ها و دارندگان طرح های سرمایه پذیر، طرح و مدل کسب و کار خویش را به عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می کنند. در صورتیکه یکی از عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، بعد از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب و کار، تصمیم به سرمایه گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۸۰ درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت آپ یا طرح سرمایه پذیر را تأمین می کند.
منبع:

1402/04/22
14:17:18
0.0 / 5
293
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
هوا فضا هوافضا