هوافضا- علوم هوایی
با رویكرد هوش مصنوعی؛

هفتمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

هفتمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

هوا فضا: هفتمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در عرصه علوم پایه و با رویکرد هوش مصنوعی در آذرماه انجام می شود.به گزارش هوا فضا به نقل از مهر، هفتمین دوره از جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان با حمایت بنیاد علم و فناوری جمیلی، همزمان با هفته پژوهش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آذرماه ۱۴۰۲ و با هدف تبدیل دارایی های فکری به ثروت، ترویج فرهنگ کارآفرینی و معرفی الگوهای برتر در سطح ملی و بین المللی، در عرصه های مختلف علوم پایه شامل (شیمی، فیزیک، ریاضی و علوم کامپیوتر، علوم زیستی، زمین شناسی) و همین طور رویکرد ویژه هوش مصنوعی انجام می شود.
ایده پردازان و صاحبان کسب و کارهای نوپا و دانش بنیان در همه رشته ها می توانند در صورتی که که دارای ایده با محوریت علوم پایه باشند از تاریخ ۱ مرداد ماه ۱۴۰۲ لغایت ۱ مهرماه ۱۴۰۲ با مراجعه تارنمای جشنواره به آدرس www.ysf-persia.com نسبت به ثبت ایده های خود اقدام نمایند.
همچنین اساتید جوان حوزه علوم پایه نیز می توانند در دو بخش بنیادی و کاربردی برای شرکت در بخش استاد نمونه جوان ثبت نام کنند.
اعتبار حمایتی بخش کسب وکار نوپا عبارت است از؛ تیم اول ۳۵۰ میلیون تومان، تیم دوم ۲۵۰ میلیون تومان، تیم سوم ۲۰۰ میلیون تومان و تیم چهارم ۱۵۰ میلیون تومان.
همچنین اعتبار حمایتی بخش ایده پردازان شامل ۱۲ اعتبار حمایتی، بیش از ۱۰۰ میلیون تومان و اعتبار پژوهشی بخش استاد نمونه جوان، شامل ۲ اعتبار حمایتی ۱۵۰ میلیون تومان خواهد بود.


منبع:

1402/04/31
18:17:29
0.0 / 5
286
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
هوا فضا هوافضا