هوافضا- علوم هوایی
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در شورای راهبری ISC:

امتیاز مقالات سامانه نان بیشتر شود

امتیاز مقالات سامانه نان بیشتر شود

به گزارش هوا فضا، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: به مقالات علمی اثربخش که برای پاسخ به نیاز دستگاه های اجرائی در سامانه «نان» منتشر می شود و نیاز دستگاه را برطرف می کند، امتیاز بیشتری داده شود.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، عبدالحسین خسروپناه در نشست شورای راهبری مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام (ISC) که با حضور وزیر علوم برگزار گردید، ضمن تقدیر از وزیر علوم و رییس مؤسسه پایش علوم و فناوری و پایگاه استنادی جهان اسلام که یک مجموعه نیمه جان را جان تازه بخشیده و در راه رشد قرار دادند، نکات خودرا برای فعالیت بهتر آن اعلام نمود و اظهار داشت: اگر مؤسسه پایش علوم و فناوری و پایگاه استنادی جهان اسلام فقط ارزیابی و رتبه بندی مجلات را برعهده داشته باشد، مجلات ما رشد نمی کنند.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: راه اندازی سامانه «نان» یک ضرورت بود و برای تکمیل فعالیت آن پیشنهاد می کنم برای سایر دستگاه های اجرائی و سازمان ها نیز امکان طرح نیاز در سامانه ایجاد شود.
خسروپناه اضافه کرد: امکان نیازهای کشور بصورت موضوعی مانند موضوع مسائل خانواده و لطمه های اجتماعی جامعه نیز در سامانه «نان» ایجاد شود.
امتیاز مقالات سامانه «نان» بیشتر شود
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: به مقالات علمی اثربخش که برای پاسخ به نیاز دستگاه های اجرائی در سامانه «نان» منتشر می شود و نیاز دستگاه را برطرف می کند، امتیاز بیشتری داده شود.
به نقل از وزارت علوم، خسروپناه با اشاره به این که در ۱۰ سال اخیر ۷۰ کرسی نظریه پردازی و نوآوری و ۷۰۰۰ کرسی ترویجی در کشور برگزار شده است، اظهار داشت: کرسی های نظریه پردازی و ترویجی نیز در زیر مجموعه سامانه «نان» قرار بگیرد.
منبع:

1402/08/29
12:56:25
0.0 / 5
237
تگهای خبر: دستگاه , فناوری , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا