هوافضا- علوم هوایی
یك مسئول:

رونمایی از پنجره یکپارچه خدمات شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک

رونمایی از پنجره یکپارچه خدمات شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک

به گزارش هوا فضا، لرستان رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک اظهار داشت: در امتداد ایجاد سهولت در ارائه خدمات فناورانه و مردم پایه، همزمان با شروع به کار هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته، از پنجره یکپارچه خدمات شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک با حضور وزیر راه و شهرسازی رونمایی خواهد شد.


مجید کیانپور ۲۲ آذرماه در جمع خبرنگاران از رونمایی پنجره یکپارچه خدمات شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک همزمان با شروع به کار هفتمین نمایشگاه حمل و نقل توسط وزیر راه و شهرسازی آگاهی داد و اظهار داشت: پنجره هوشمند خدمات یکپارچه شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک یک راه امن برای دسترسی آنلاین به تمامی خدمات فنی و تخصصی این شرکت است که بوسیله یک درگاه واحد بدون مراجعه حضوری، بصورت برخط قابل دریافت خواهد بود.
وی ادامه داد: این سکوی ملی یکپارچه، دریافت تمامی خدمات شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک را بصورت لحظه ای در سراسر کشور با یک دفعه احراز هویت امکان پذیر می کند و مراجعه کنندگان می تواند از سراسر کشور و در هر ساعتی که می خواهند به سامانه های شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک دسترسی داشته و لحظه ای از جزییات سفارش خود آگاه شوند.
کیان پور افزود: مکانیزاسیون اقدامات داخلی سازمان ها، اتوماسیون اداری، ایجاد وب سایت اطلاع رسانی، راه اندازی مرکز داده، برنامه نویسی، راه اندازی سرور مرکزی، به کارگیری فیبر نوری، نوسازی تجهیزات کامپیوتری و تجهیزات وابسته در سراسر کشور در راستای ارائه خدمات مطلوب، برتر و شفاف به مشتریان از اقدامات شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک در اتصال به شبکه ملی خدمات دولت هوشمند است.
مدیرعامل شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک افزود: این شرکت در امتداد اهداف دولت سیزدهم در ارائه خدمات دولت بصورت هوشمند، امسال قدمهای بلندی برداشته و آنرا به عنوان یک وظیفه در مقابل مشتریان و یک تکلیف قانونی، همزمان با هفته حمل و نقل تکمیل و رونمایی خواهدنمود.
وی با اشاره به این که شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک یکی از اولین دستگاه های دولتی بوده که به پنجره ملی خدمات دولت متصل شده است اشاره کرد: پنجره یکپارچه ارائه خدمات شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک، کلیه خدمات قابل ارائه شرکت را که هر ماه نیز به رو به افزایش است، پوشش می دهد.
کیان پور اشاره کرد: از خاصیت های این سامانه، دریافت سفارش خدمات خدمات بدون مراجعه حضوری، پیوند با لابراتوار های تمامی استانها در سراسر کشور، ارائه خدمات فناورانه و دانش بنیان، تقویت جایگاه تعاملی، ارتباطی و اطلاع رسانی، معرفی ظرفیت ها و توانمندی ها، افزایش لایه های امنیتی و نیز ارائه پیشنهاد، انتقاد و شکایت در کوتاهترین زمان ممکنست.
مدیرعامل شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک اضافه کرد: باتوجه به مخاطب پسند بود و کاربری راحت این سامانه بسته های آموزشی و پژوهشی نیز بصورت آنلاین و سه زبانه در دسترس مشتریان و مخاطبان شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک قرار گرفته است.
گفتنی است، غرفه شرکت لابراتوار فنی و مکانیک خاک در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته ۲۷ آذر الی ۲۹ آذرماه امسال در مصلای امام خمینی(ره) میزبان متخصصان و کارشناسان حوزه حمل و نقل و راه و شهرسازی خواهد بود.1402/09/24
13:46:37
0.0 / 5
283
تگهای خبر: آزمایش , آموزش , آنلاین , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا