هوافضا- علوم هوا فضا

خبر خوش معاون پژوهشی وزیر علوم برای اعضای هیئت علمی دانشگاه ها

خبر خوش معاون پژوهشی وزیر علوم برای اعضای هیئت علمی دانشگاه ها

به گزارش هوا فضا، آیین نامه جامع اعتبار ویژه از سال آینده اجرایی می شود و به قول معاون پژوهشی وزیر علوم با اجرای این آیین نامه، اعتبار پژوهانه اعضای هیئت علمی هم افزوده می شود.به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، برنامه هفتم توسعه برای جامعه علمی، پژوهشگران کشور و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها می تواند بسیار خیر باشد و خبرهای خوبی را برای این قشر به همراه آورد؛ آیین نامه جامع اعتبار ویژه هم همچون آیین نامه هایی است که در برنامه هفتم توسعه دیده شده و مقرر است از سال آینده اجرا شود.

با اجرای این آیین نامه امتیازات خوبی هم به پژوهشگران تعلق می گیرد.

پیمان صالحی، معاون پژوهش وزیر علوم در اینباره اظهار داشت: با عنایت به تاکید وزیر علوم نسبت به ارتقای پژوهش در کشور، وزارت علوم آیین نامه های خوبی در زمینه پشتیبانی از پژوهشگران دارد که همچون این آیین نامه ها می توانیم به آیین نامه جامع اعتبار ویژه اشاره نماییم که با اجرای این آیین نامه گرنت اعضای هیئت علمی دانشگاه ها هم افزایش می یابد.

وی در ارتباط با میزان این افزایش اظهار داشت: با اجرای آیین نامه جامع اعتبار ویژه از سال ۱۴۰۳ که در برنامه هفتم توسعه دیده شده است، گرنت اعضای هیئت علمی به بیشتر از دو برابر خواهد رسید.

صالحی افزود: پیش از این هم برپایه آیین نامه اجرایی ماده ۱۳ قانون جهش تولید، اعطای گرنت برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی و پژوهشی پرداخت گردید.
1402/10/27
15:59:42
0.0 / 5
230
تگهای خبر: آزمایش , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا