علوم هوا فضا

نمایه نشریه دانشگاه صنعتی امیرکبیر در یک پایگاه اطلاعاتی بین المللی معتبر خارجی

نمایه نشریه دانشگاه صنعتی امیرکبیر در یک پایگاه اطلاعاتی بین المللی معتبر خارجی

هوا فضا: مجله دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر AUT Journal of Mathematics and Computing موفق به نمایه در پایگاه اطلاعاتی بین المللی انگلیسی زبان DOAJ شد.به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، مجله دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر AUT Journal of Mathematics and Computing علاوه بر نمایه در پایگاه اطلاعاتی بین المللی و انگلیسی زبان DOAJ موفق به کسب رتبه الف Q1 در سامانه ارزشیابی مجلات وزارت علوم و تحقیقات و فناوری شد.

بر اساس این گزارش، مجله دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر این دانشگاه از سال ۱۳۹۷ فعالیت خودرا آغاز نموده است و نخستین نسخه این مجله در سال ۱۳۹۸ به چاپ رسید.

این مجله تا سال ۱۴۰۲ هر شش ماه یکبار به چاپ می رسید؛ اما از سال ۱۴۰۲ هر سه ماه یکبار چاپ می شود و هدف آن فراهم ساختن زمینه ای برای چاپ مقاله پژوهشگران در حوزه های ریاضیات و علوم کامپیوتر است.

همچنین اعضای هیات تحریریه این مجله از بالاترین پژوهشگران در داخل و خارج از کشور هستند. تمامی مقالات ارسالی به این مجله به زبان انگلیسی است که بعد از داوری مقالات توسط متخصصان این رشته و در صورت تایید از نظر کیفیت ارائه، نوآوری، روشنی مطالب و تناسب آن با اهداف مجله به چاپ می رسند.

از دیگر اهداف این مجله کوشش برای ارتقای پیشرفت های علمی و ایجاد فرصت برای پژوهشگران در راستای طرح ایده های پژوهشی و تحقیقاتی خود است. انتشار بموقع و بصورت دسترسی آزاد از اهداف مهم دیگر این مجله شمرده می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مجله دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر به سردبیری عبدالرسول پورعباس و مدیر مسئولی مهدی رستمی هدایت می شود.
1402/11/26
13:50:22
0.0 / 5
324
تگهای خبر: فناوری , كیفیت , متخصص , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا