هوافضا- علوم هوا فضا
معاونت علمی اعلام كرد؛

حمایت برنامه فن تز از پایان نامه های حوزه صنایع غذایی

حمایت برنامه فن تز از پایان نامه های حوزه صنایع غذایی

هوا فضا: برنامه فن تز با هدف هدایت دستاوردهای پایان نامه های دانشجویی در راه زنجیره ارزش از پایان نامه های در رابطه با فناوری های راهبردی و اولویت دار حیطه صنایع غذایی (فن تز صنایع غذایی) حمایت می کند.به گزارش هوا فضا به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، چشم انداز این برنامه، پشتیبانی از ثبت اختراعات و کمک به پروسه توسعه فناوری، ترویج و تجاری سازی رساله های حیطه فناوری های صنایع غذایی است.
این فراخوان توسط مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و با حمایت سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی بمنظور پشتیبانی از ایده ها و طرح های این حوزه در قالب صیانت از دارایی های فکری، توسعه فناوری و خدمات استقرار در لابراتوار های ساخت سریع از قبیل فضای کار اشتراکی، خدمات آزمایشگاهی و پایلوت، شبکه سازی و برگزاری دوره ها و منتورینگ تخصصی اعلام شده است.
کانون مدیریت دارایی های فکری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان، مجری اصلی این رویداد است و برنامه به نحوی طراحی شده است که رساله های مستعد و دارای قابلیت فناورانه، با حمایت معاونت مورد حمایت صددرصدی برای ثبت از مسیر بین المللی PCT قرار خواهد گرفت.
تمامی فارغ اتحصیلان کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای، دانشجویان دکتری که از پروپوزال خود دفاع کرده اند و موضوع رساله آنها در حیطه های فناورانه علوم و صنایع غذایی است و همین طور پژوهشگران پسادکتری می توانند در این برنامه با حفظ شرایط و عدم انتشار نتایج دستاوردها در هر قالبی شرکت نمایند. (اطلاعات بیشتر و پرسش های متداول).
برای شرکت در فراخوان، متقاضیان می توانند " فرم ثبت نام " را بوسیله پست الکترونیک به آدرس ipmc.service@isti.ir ارسال نمایند.


منبع:

1403/01/12
15:11:38
0.0 / 5
197
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا