هوافضا- علوم هوایی
در گفت وگو با هوا فضا اعلام شد

برگزاری نمایشگاه های تخصصی بدون بازدید عموم

برگزاری نمایشگاه های تخصصی بدون بازدید عموم

به گزارش هوا فضا مدیر عامل شركت سهامی نمایشگاه های بین المللی از تصویب برگزاری نمایشگاه های تخصصی بدون بازدید عموم آگاهی داد و اظهار داشت: ما این نمایشگاه را تبدیل به بهشت شركت های دانش بنیان كردیم و برای حضور این شركت ها تخفیف 50 درصدی در نظر گرفته ایم.


بهمن حسین زاده در حاشیه نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به نقش برگزاری نمایشگاه های تخصصی در توسعه تولید و صادرات محصولات شرکت ها، اضافه کرد: با شیوع ویروس کرونا ویروس در کشور خیلی از شرکت های دانش بنیان محصولاتی در حوزه پیشگیری و مقابله با کرونا معرفی کردند و ما بمنظور شناسایی و معرفی دستاوردهای این شرکت ها مبادرت به برگزاری این نمایشگاه کردیم.
وی با تاکید بر اینکه این نمایشگاه برمبنای پروتکل های چهارگانه برگزار شده است، اظهار نمود: این پروتکل ها که با حضور متخصصان نمایشگاهی و پزشکی تدوین شده، شامل پروتکل های "غرفه سازی"، "نحوه بازدید"، " سایت نمایشگاهی" و "مشارکت کنندگان" می شود.
حسین زاده با اعلان اینکه از ۱.۵ سال قبل این محیط به بهشت شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها تبدیل گشته است، افزود: ما برای حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های تخصصی ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته ایم؛ ضمن آنکه برمبنای مصوبه هیات مدیره نمایشگاه ها، در هر نمایشگاه تخصصی در حوزه هایی چون نفت، بورس و بانک، صنعتی و محصولات مقابله با کرونا یک سالن و یا جزیره ای برای شرکت های دانش بنیان در نظر می گیریم.
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی درباب برگزاری سایر نمایشگاه ها در نمایشگاه بین المللی تصریح کرد: در نشست کمیته امنیتی_ اجتماعی ستاد مقابله با کرونا برگزاری سایر نمایشگاه های تخصصی بدون بازدید عموم و تنها با حضور متخصصان مصوب شد و این مصوبه در حال درنوردیدن مراحل اداری است.
به گفتخه وی، برمبنای تقویم نمایشگاه تا آخر سال نمایشگاه های تخصصی برگزار می شود.

منبع:

1399/03/24
14:37:53
5.0 / 5
2775
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا