هوافضا- علوم هوا فضا

ایسنا رسانه برتر جشنواره نانو و رسانه شد

ایسنا رسانه برتر جشنواره نانو و رسانه شد

هوا فضا: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در یازدهمین دوره جشنواره ˮنانو و رسانهˮ حائز رتبه اول شد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری نانو، بمنظور بهره گیری از زیرساخت های رسانه ای و فرهنگی کشور در امتداد تقویت گفتمان توسعه درون زای این فناوری، برنامه ای را در سه محور تولید محتوا، انتشار محتوا در رسانه های ستاد و رسانه های عمومی و رصد و ارزیابی رسانه ها بطور سالانه اجرا می کند. بدین جهت جهت شناسایی رسانه ها و آثار برتر و همین طور تقدیر از اصحاب رسانه هر سال برمبنای ارزیابی عملکرد رسانه ها مبادرت به برگزاری جشنواره «نانو و رسانه» و تجلیل از «رسانه های برتر» و «افراد با عملکرد برتر» در ترویج فناوری نانو می کند. این جشنواره در ۲ بخش کلی رسانه های «عمومی» و رسانه های «تخصصی صنعت» برگزار می گردد.
امسال یازدهمین دوره این جشنواره در حالی انجام شد که به سبب انتشار ویروس کرونا، مراسم به صورت مجازی برگزار می گردد.
در این دوره از جشنواره آثار ارسالی خبرگزاری ها و رسانه های دیداری و مکتوب انتشار یافته از ۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ تا ۱۵ خردادماه ۱۳۹۹ مورد بررسی قرار گرفت.
بر اساس رای داوران یازدهمین دوره جشنواره "نانو و رسانه"؛ خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) رتبه اول مشترک با خبرگزاری دانشجو را در بین خبرگزاری ها کسب نمود.
در جشنواره نانو و رسانه سال ۱۳۹۹، علاوه بر تقدیر از آثار برتر در هر گروه از رسانه ها، آثار برتر در سه محور ویژه " نانو در زندگی مردم"، "صادرات محصولات نانو" و "نقد و تحلیل" نیز مستقل از قالب اثر، مورد تقدیر قرار می گیرند.
از جمله شرایط بررسی آثار می توان به مواردی چون موارد ذیل اشاره کرد:
آثار ارسالی باید درباره مسائل، موضوعات و رویدادهای در رابطه با فناوری نانو باشد.
آثاری در جشنواره پذیرفته می شود که در فاصله زمانی اول فروردین ماه سال ۱۳۹۸ تا پانزده خردادماه سال ۱۳۹۹ بوسیله رسانه های رسمی کشور یا شبکه های اجتماعی انتشار یافته باشد.
منبع:

1399/05/27
23:41:36
5.0 / 5
1691
تگهای خبر: فناوری , ناسا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
هوا فضا هوافضا