هوافضا- علوم هوا فضا
مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری خبر داد

حضور ۴۰ شركت در نمایشگاه مجازی دستاوردهای مقابله با كرونا

حضور ۴۰ شركت در نمایشگاه مجازی دستاوردهای مقابله با كرونا

هوا فضا: مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شكوفایی از برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی با موضوع «جهش تولید و دستاوردهای مقابله با كرونا» آگاهی داد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، دکتر مرضیه شاوردی درباره جزئیات برگزاری این نمایشگاه، اظهار داشت: باتوجه به محدودیت های موجود در برگزاری نمایشگاه های فیزیکی و شرکت در نمایشگاه های خارجی به ‏واسطه انتشار ویروس کرونا، صندوق نوآوری و شکوفایی می خواهد با اتخاذ روشی جدید، توانمندی ها و محصولات ‏شرکت های دانش بنیان را به نمایش بگذارد و در امتداد تسهیل تجاری سازی این محصولات در عرصه های ‏ملی و بین المللی قدم بردارد.
وی افزود: به همین دلیل نمایشگاه مجازی جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا با حمایت صندوق نوآوری و بمنظور معرفی محصولات دانش بنیان کشور در حوزه های ‏تجهیزات و مواد پاک کننده و ضدعفونی کننده، محصولات سلولزی و بهداشتی، ‏تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی، کیت های تشخیصی، محصولات دارویی و سامانه های نرم افزاری با حضور ۴۰ شرکت دانش بنیان برگزار می گردد.‏
شاوردی با اعلان اینکه این نمایشگاه به صورت سه زبانه (فارسی، انگلیسی و عربی) و در دو قالب سه بعدی و دوبعدی طراحی شده است، افزود: بازدیدکنندگان داخلی و خارجی می توانند به صورت آنلاین از این نمایشگاه بازدید نمایند. بازدیدکنندگان می توانند با ورود به فضای نمایشگاه از محتوای دیجیتال هر غرفه شامل پوستر، عکس، بروشور و تیزر تبلیغاتی بازدید کنند و با محصولات و خدمات شرکت ها آشنا گردند.
مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی، هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی دستاوردهای شرکت های دانش بنیان در زمینه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و بازاریابی و تسهیل صادرات محصولات شرکت های دانش بنیان به بازارهای هدف عنوان نمود.
وی اشاره کرد: در هنگام بازدید از نمایشگاه، امکان برقراری ارتباط آنلاین با مدیران شرکت های حاضر در نمایشگاه نیز برای بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه شرکت های دانش بنیان وجود خواهد داشت. همین طور در صورتیکه قراردادی بین شرکت های دانش بنیان و ‏مشتریان آنها منعقد شود، صندوق نوآوری و شکوفایی با بهره گیری از ابزارهای تامین مالی متنوع خود، منابع ‏مالی لازم را برای اجرای این قراردادها تامین خواهد کرد‎.
برمبنای اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، بگفته وی این نمایشگاه از ۲۹ مهر تا ۸ آبان ماه سال جاری با حمایت بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی و با حضور ۴۰ شرکت دانش بنیان برپا می شود.
منبع:

1399/07/27
21:19:55
5.0 / 5
1421
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا