مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری خبر داد

حضور ۴۰ شركت در نمایشگاه مجازی دستاوردهای مقابله با كرونا

حضور ۴۰ شركت در نمایشگاه مجازی دستاوردهای مقابله با كرونا

هوا فضا: مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شكوفایی از برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی با موضوع «جهش تولید و دستاوردهای مقابله با كرونا» آگاهی داد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، دکتر مرضیه شاوردی درباره جزئیات برگزاری این نمایشگاه، اظهار داشت: باتوجه به محدودیت های موجود در برگزاری نمایشگاه های فیزیکی و شرکت در نمایشگاه های خارجی به ‏واسطه انتشار ویروس کرونا، صندوق نوآوری و شکوفایی می خواهد با اتخاذ روشی جدید، توانمندی ها و محصولات ‏شرکت های دانش بنیان را به نمایش بگذارد و در امتداد تسهیل تجاری سازی این محصولات در عرصه های ‏ملی و بین المللی قدم بردارد.
وی افزود: به همین دلیل نمایشگاه مجازی جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا با حمایت صندوق نوآوری و بمنظور معرفی محصولات دانش بنیان کشور در حوزه های ‏تجهیزات و مواد پاک کننده و ضدعفونی کننده، محصولات سلولزی و بهداشتی، ‏تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی، کیت های تشخیصی، محصولات دارویی و سامانه های نرم افزاری با حضور ۴۰ شرکت دانش بنیان برگزار می گردد.‏
شاوردی با اعلان اینکه این نمایشگاه به صورت سه زبانه (فارسی، انگلیسی و عربی) و در دو قالب سه بعدی و دوبعدی طراحی شده است، افزود: بازدیدکنندگان داخلی و خارجی می توانند به صورت آنلاین از این نمایشگاه بازدید نمایند. بازدیدکنندگان می توانند با ورود به فضای نمایشگاه از محتوای دیجیتال هر غرفه شامل پوستر، عکس، بروشور و تیزر تبلیغاتی بازدید کنند و با محصولات و خدمات شرکت ها آشنا گردند.
مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی، هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی دستاوردهای شرکت های دانش بنیان در زمینه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و بازاریابی و تسهیل صادرات محصولات شرکت های دانش بنیان به بازارهای هدف عنوان نمود.
وی اشاره کرد: در هنگام بازدید از نمایشگاه، امکان برقراری ارتباط آنلاین با مدیران شرکت های حاضر در نمایشگاه نیز برای بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه شرکت های دانش بنیان وجود خواهد داشت. همین طور در صورتیکه قراردادی بین شرکت های دانش بنیان و ‏مشتریان آنها منعقد شود، صندوق نوآوری و شکوفایی با بهره گیری از ابزارهای تامین مالی متنوع خود، منابع ‏مالی لازم را برای اجرای این قراردادها تامین خواهد کرد‎.
برمبنای اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، بگفته وی این نمایشگاه از ۲۹ مهر تا ۸ آبان ماه سال جاری با حمایت بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی و با حضور ۴۰ شرکت دانش بنیان برپا می شود.
منبع:

1399/07/27
21:19:55
5.0 / 5
1081
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱