هوافضا- علوم هوا فضا
با انتشار فراخوانی صورت گرفت

دعوت از استارت آپ های عضو شتابدهنده ها برای توسعه محصولات علوم شناختی

دعوت از استارت آپ های عضو شتابدهنده ها برای توسعه محصولات علوم شناختی

به گزارش هوا فضا ستاد توسعه فناوری های علوم شناخنی با انتشار فراخوانی از تیم های فناوری که عضو یک شتابدهنده و یا مرکز رشد باشند، در جهت تولید و توسعه محصولات و خدمات خلاق و نوآور در حوزه های مرتبط حمایت می کند.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، ستاد توسعه علوم و فناوری ­های شناختی معاونت علمی و فناوری در قالب سیاست ها و راهبردهای مصوب، فراخوان برای تولید و توسعه محصولات و خدمات خلاق و نوآور در حوزه علوم شناختی منتشر گردید و طی آن از استارت آپ ها و شرکت های خلاق در امتداد اولویت های تعیین شده حمایت می کند.
بر طبق این فراخوان از استارت آپ ها و شرکت های خلاق و فناوری حمایت می شود که دارای ایده نوآورانه و مسئله محور در زمینه علوم و فناوری های شناختی، تیم کامل و مدل کسب وکار بوده و نیازمند سرمایه در مراحل اولیه باشند. همین طور گروه های فعال دراین زمینه باید متشکل از حداقل ۳ نفر شامل عضو فنی، شناختی و کسب وکار بوده و بر روی ایده، محصول یا خدمات متمرکز بر علوم و فناوری شناختی و در قالب اولویت های ستاد متمرکز باشد.
عضویت استارت آپ ها در یک شتابدهنده یا مرکز رشد از دیگر شرایط پذیرش استارت آپ ها در این فراخوان است تا حداقل مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال بوسیله شتابدهنده یا مرکز رشد برای تولید محصول، سرمایه گذاری اولیه غیر شتابدهی صورت گیرد.
طرح های ارسال شده از طرف تیم ها به این فراخوان برمبنای فراخوان عمومی ستاد دریافت و بعد از ارزیابی و تایید اولیه توسط داوران ستاد، نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.
برمبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، متقاضیان برای حضور در این فراخوان می توانند از امروز دوشنبه ۱۱ تا ۱۷ اسفند ماه طرح های خودرا بوسیله research@cogc.ir ثبت کنند.
منبع:

1399/12/11
15:25:30
0.0 / 5
854
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا