هوافضا- علوم هوا فضا
مشاور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری:

شركت های دانش بنیان به دنبال ایجاد بازار برای عرضه محصولات هستند

شركت های دانش بنیان به دنبال ایجاد بازار برای عرضه محصولات هستند

به گزارش هوا فضا مشاور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: خیلی از شرکت های دانش بنیان مراحل تجاری سازی را رد کرده و هم اکنون به دنبال تسهیلات بیشتر و ایجاد بازاری برای عرضه محصولات فناورانه خود هستند.به گزارش هوا فضا به نقل از مهر، پرویز کرمی امروز در حاشیه بازدید از رویداد نمایشگاهی تا ثریا گفت: ورود بسیج به کارهای علمی و فناوری در کنار اقدامات اجتماعی و فرهنگی، شایسته تقدیر است؛ در این نمایشگاه نیز از لحاظ تنوع موضوعی در حوزه های فنی و مهندسی و کارهای استارتاپی و صنایع خلاق و فرهنگی، از سطح بسیار خوبی برخوردار بوده است.
مشاور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: کارهای مراکز علمی در این نمایشگاه می تواند موجب شناسایی نیازها و رفع موانع در راه پیشرفت علمی کشور شود.
وی اضافه کرد: خوشبختانه خیلی از شرکت های دانش بنیان حاضر در این نمایشگاه، مراحل تجاری سازی را رد کرده اند و هم اکنون به دنبال تسهیلات بیشتر و ایجاد بازاری برای عرضه محصولات فناورانه خود هستند.
مشاور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اشاره کرد: امیدواریم با همکاری شرکتها بتوانیم از تمامی مراکز فناوری و شرکت های دانش بنیان حمایت کنیم؛ امیدواریم که شرکت های حاضر در این نمایشگاه بتوانند با همکاری شرکت های بزرگ تر، مسیر موفقیت خودرا به خوبی ادامه دهند.
گفتنی است، شعار رویداد تا ثریا، از قلب سفارت سابق آمریکا تا ثریا است. این رویداد نمایش کارآمدی انقلاب اسلامی در حل فناورانه و خلاقانه مسائل کشور در مقابل افول آمریکاست.منبع:

1399/12/23
12:50:55
0.0 / 5
1042
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا