علوم هوا فضا
با اعزام هیات علمی در خرداد سال جاری صورت می گیرد

چهارمین خانه نوآوری ایران در روسیه راه اندازی می شود

چهارمین خانه نوآوری ایران در روسیه راه اندازی می شود

با اعزام هیات های تجاری و فناوری ایرانی به کشور روسیه، علاوه بر برگزاری نشست های B۲B چهارمین خانه نوآوری ایران در این کشور راه اندازی خواهد شد.


به گزارش هوا فضا به نقل از سایت کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری، ارتباطات بین المللی یکی از الزامات اولیه در فرایند بین المللی شدن شرکت ها و صادرات محصولات و خدمات است ازاین رو حضور در هیات های تجاری بین المللی همواره از سوی دولت ها مورد حمایت قرار گرفته و بر همین مبنا کریدور هم به عنوان بازوی اجرایی مرکز در توسعه صادرات محصولات دانش بنیان، از اعزام و پذیرش هیات های تجاری در جهت توسعه صادرات محصولات دانش بنیان حمایت می کند.
پذیرش و اعزام این هیات ها و یا افراد می تواند با اهدافی نظیر توسعه بازار، رصد رقبا و فناوری های مشابه، سرمایه گذاری مشترک؛ آموزش و کسب تجربه در حوزه های مختلف همراه می باشد بنابراین و بر مبنای اختیارات مرکز و در جهت پشتیبانی از صادرات کالاها و خدمات دانش بنیان، نفوذ و حضور صادراتی در بازارها، افزایش سهم بازار موجود مبادرت به اعزام هیات های دانش بنیان به کشورها دیگر می شود.
در این راستا شرکتهای دانش بنیان ایرانی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی، از ۳ تا ۵ خرداد ماه سالجاری برای بار دوم به کشور روسیه اعزام می شوند. نشست های B۲B بین شرکتهای ایرانی و روسی و افتتاح خانه نوآوری و فناوری ایران در روسیه از برنامه های جنبی این سفر خواهد بود.
پیش تر، خانه نوآوری و فناوری ایران با حضور آقای دکتر ستاری و شرکتهای دانش بنیان، خلاق و فناور در کشورهای "چین"، "کنیا" و "سوریه" ایجاد و افتتاح رسمی شده است.
منبع:

1400/01/10
10:55:32
0.0 / 5
898
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا