هوافضا- علوم هوایی

آخرین یافته های علمی درباره جلبك به اشتراك گذاشته می شود

آخرین یافته های علمی درباره جلبك به اشتراك گذاشته می شود

هوا فضا: کارگاه مجازی بین المللی تکنولوژی های جدید جلبک با هدف به اشتراک گذاری آخرین یافته های حوزه جلبک اردیبهشت ماه انجام می شود.به گزارش هوا فضا به نقل از مهر، کارگاه مجازی بین المللی تکنولوژی های جدید جلبک، توسط بانک ملی جلبک ایران با هدف به اشتراک گذاری و ارتقا دانش حوزه جلبک و کاربردهای آن در حوزه های صنعت غذایی، کشاورزی، شیلات، دام پروری، صنعت انرژی، تصفیه زیستی و همین طور دارویی برگزار می گردد.
این کارگاه برای دانشجویان فرصت آشنایی با پروژه های نوین حوزه جلبک، مجموعه های فعال مرتبط، پژوهشگران و اساتید مشتاق را داشته و همین طور امکان همکاری با آنها و افزایش تجربه نیز وجود دارد. علاوه بر این دانشجویان می توانند رزومه خودرا برای کارآموزی و یا همکاری در پروژه ها به مجموعه بانک ملی جلبک ایران ارسال نمایند.
محققان و اساتید نیز می توانند با همکاران خود و دانشجویان توانمند و علاقمند به ادامه همکاری پرداخته و از طرفی، امکان آشنایی با شرکتها و مجموعه های فعال و پیشرو در صنعت جلبک و پتانسیل های سرمایه گزاری و بازار رو به رشد جلبک را دارند.
کارگاه مجازی بین المللی تکنولوژی های جدید جلبک، از ۱۱ تا ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ بصورت آنلاین با حضور اساتید و دانشجویان برگزار می گردد.


منبع:

1400/01/16
11:24:37
0.0 / 5
738
تگهای خبر: آنلاین , تكنولوژی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
هوا فضا هوافضا