هوافضا- علوم هوا فضا

اپلیكیشن ایرانی بازار سرمایه و مالی كشور دو زبانه شد

اپلیكیشن ایرانی بازار سرمایه و مالی كشور دو زبانه شد

محققان یکی از شرکتهای دانش بنیان پس از عرضه اپلیکیشن سیگنال بعنوان بزرگترین اپلیکیشن بازار سرمایه و مالی کشور، توانستند این نرم افزار را به صورت دو زبانه عرضه نموده و با افزوده شدن اطلاعات در ارتباط با سهام عدالت به آن، به مردم خدمات ارائه نمایند.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، دکتر علی رسولی زاده، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه اپلیکیشن سیگنال با هدف تأمین نیازهای دانشی و اطلاعاتی مردم در حوزه مالی و سرمایه گذاری به راه افتاده است، اظهار داشت: این شرکت دانش بنیان با شناسایی نیازهای مردم مبادرت به راه اندازی این اپلیکیشن کرده که تابحال این اپلیکیشن بیشتر از چهار میلیون نصب فعال داشته است.
وی اضافه کرد: باتوجه به درخواست استفاده غیرفارسی زبانان از این اپلیکیشن، نسخه انگلیسی آن طراحی و رونمایی گردید.
رسولی زاده تصریح کرد: با اضافه شدن این کاربرد فعالان حوزه های مالی بین المللی هم می توانند از اطلاعات بازار سرمایه و بازارهای مالی کشور آگاه شوند؛ چون که در این اپلیکیشن اطلاعات در ارتباط با بازارهای مالی و سرمایه گذاری همچون بازار سرمایه، صندوق های سرمایه گذاری و بورس های جهانی پوشش داده شده و این اطلاعات درحال بهبود و ارتقاء است.
وی اظهار داشت: همینطور در کنار عرضه اطلاعات درمورد بازارهای سرمایه گذاری، در این اپلیکیشن اطلاعات سایر بازارها مانند خدماتی بانکی، وام های بانکی، ارز و طلا هم با جزئیات کامل در اختیار مردم قرار می گیرد تا مردم در جریان جزئیات اکوسیستم مالی کشور باشند.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه در بازارهای مالی مباحث در ارتباط با حوزه های مسکن و خودرو مورد توجه مردم است، افزود: ازاین رو اطلاعات این حوزه هم جمع آوری شد و الان مردم از راه اپلیکیشن سیگنال می توانند به اطلاعات این دو حوزه هم دست یابند.
رسولی‎زاده از اضافه شدن امکانات جدید در حوزه کارگزاری ها به اپلیکیشن سیگنال در خردادماه سالجاری اطلاع داد و خاطرنشان کرد: از این طریق، ثبت‎نام در کارگزاری‎ها و بهره مندی از خدمات آنها در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
وی ضمن اشاره به دسترسی مردم به اطلاعات سهام عدالت، اظهار داشت: اطلاعات و جزئیات در ارتباط با سهام عدالت هم به این اپلیکیشن اضافه شده و مردم از راه این اپلیکیشن می‎توانند پاسخ سوالات خویش را در این عرصه دریافت نمایند.
وی با تکیه بر این که در این اپلیکیشن سعی شده سطوح دانشی مختلف پوشش داده شود تا افراد مبتدی و حرفه ای بتوانند از آن به بهترین صورت استفاده کنند، افزود: در این اپلیکیشن ابزارهای لازم برای تجزیه و تحلیل حرفه‎ای و تخصصی افراد بوجود آمده تا مردم به دور از هیجانات خاص بازار بتوانند اطلاعات لازم در حوزه مالی و سرمایه گذاری را کسب کنند.
مدیرعامل این شرکت دانش‎بنیان تصریح کرد: اپلیکیشن سیگنال بزرگترین اپلیکیشن بازار سرمایه و مالی کشور به شمار می‎رود و تلاش داریم از راه این اپلیکیشن ایرانی اطلاعات مورد نیاز مردم را در اختیار آنها قرار دهیم.
منبع:

1400/03/04
22:10:07
0.0 / 5
1125
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا