هوافضا- علوم هوا فضا

گیلان میزبان دومین كنفرانس انجمن علمی پارك های فناوری و مراكز رشد

گیلان میزبان دومین كنفرانس انجمن علمی پارك های فناوری و مراكز رشد

به گزارش هوا فضا پارک علم و فناوری گیلان در مجمع عمومی عادی انجمن علمی پارک های علم و فناوری و مراکز رشد ایران، با اکثریت آراء بعنوان میزبان دومین کنفرانس ملی انجمن انتخاب گردید.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، بعد از انتشار فراخوان در مورد اعلام آمادگی پارک ها و مراکز رشد برای میزبانی کنفرانس سال آینده و پخش تیزر تبلیغاتی در مجمع عمومی؛ سه پارک علم و فناوری قزوین، گیلان و یزد درخواست میزبانی داشته اند و پارک علم و فناوری گیلان بعد از کسب حداکثر آراء از اعضای مجمع بعنوان میزبان کنفرانس سال آتی انتخاب گردید.
بر طبق این گزارش، به علت همه گیری ویروس کرونا در زمان حاضر، تاریخ دقیق دومین کنفرانس مشخص نبوده و عنوان کنفرانس هم در جلسه هیئت مدیره ای که بدین منظور تشکیل می شود؛ تعیین می شود.
چشم انداز انجمن علمی پارک های علم و فناوری و مراکز رشد ایران، تبدیل انجمن به معتبرترین مرکز غیردولتی عرضه خدمات به نهادهای حامی نوآوری، ارزیابی سیاست ها و برنامه های مراکز سیاستگذار، قانونگذار و اجرایی در حوزه پارک های علم و فناوری، مراکز رشد، مراکز نوآوری و اقتصاد دانش بنیان ایران است.
به نقل از وزارت علوم، همچون اهداف دومین کنفرانس انجمن علمی پارک های علم و فناوری و مراکز رشد ایران، میتوان به شبکه سازی فعالان حقیقی و حقوقی حوزه نوآوری و فناوری اشاره نمود.1400/03/10
23:08:23
0.0 / 5
852
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا