هوافضا- علوم هوایی

انتقاد كارمندان یك شركت آمریكایی از بی توجهی نسبت به آزار و اذیت

انتقاد كارمندان یك شركت آمریكایی از بی توجهی نسبت به آزار و اذیت

بیشتر از هشتصد کارمند شرکت اکتیویژن بلیزارد سازنده بازی های ویدئویی در آمریکا، پاسخ مدیران این شرکت به شکایتی در مورد آزار جنسی را زشت و نفرت انگیز توصیف کرده اند.به گزارش هوا فضا به نقل از انگجت، صدها کارمند شرکت اکتیویژن بلیزارد از مدیران ارشد خود خواسته اند تا بیانیه جدیدی در پاسخ به شکایت از خود در مورد آزار جنسی برخی کارکنان صادر کنند.
این شکایت توسط اداره مسکن و اشتغال عادلانه در کالیفرنیا تقدیم دادگاه شده است. اکتیویژن بلیزارد در بیانیه خود مدعی شده ادعاهای طرح شده در مورد فرهنگ کاری در این شرکت غلط بوده و شامل توصیفات تحریف شده و در خیلی از موارد نادرست در مورد آن است.
در بیانیه کارکنان این شرکت، پاسخ مورد اشاره نفرت انگیز و توهین آمیز توصیف شده و از مدیران آن خواسته شده تا به سرعت برای تصحیح این رویه واکنشی مناسب نشان دهند. چونکه این نحوه پاسخ دهی سبب ایجاد جوی در آن می شود که ادعاهای آزار جنسی باورپذیر نخواهند بود.
در ادامه این نامه تصریح شده: «مدیران شرکت ما ادعا کرده اند که برای محافظت از ما اقداماتی صورت خواهد گرفت، اما بر اساس اقدامات حقوقی - و پاسخ های رسمی نگران کننده ای که متعاقب آن داده شد - دیگر باور نداریم که رهبران ما امنیت کارمندان را بالاتر از منافع خود قرار خواهند داد».
پیش از این ۵۰۰ کارمند این شرکت با برگزاری نشستی آنلاین از راه نرم افزار زوم خواهان جدیت مدیران آن برای مقابله با آزارهای جنسی شده بودند.


منبع:

1400/05/06
23:01:57
0.0 / 5
1015
تگهای خبر: آنلاین , نرم افزار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
هوا فضا هوافضا