هوافضا- علوم هوایی

رونمایی از سامانه ای برای معرفی الگوهای مطلوب به جامعه

رونمایی از سامانه ای برای معرفی الگوهای مطلوب به جامعه

با برگزاری یک رویداد مسئله محوری از سامانه ای در زمینه معرفی الگوهای مطلوب به جامعه رونمایی گردید.


به گزارش ایسنا، سامانه قهرمان من امروز با مشارکت تعدادی از نخبگان رونمایی گردید که محصول نهایی آن در چارچوب یک وبسایت خدمات خویش را عرضه می دهد و با توسعه آن خدمات این وبسایت به صورت اپلیکیشن اندرویدی عرضه می شود.
محمدحسین سجادی نیری، مدیر محتوای رویداد قهرمان من در حاشیه این رویداد با اشاره به اینکه در این رویداد مقرر است سامانه "قهرمان من" با مشارکت بیشتر از ۲۵۰ نخبه و در یک روز پیاده سازی شود، افزود: در رویدادهایی که تابحال برگزار شده است، تلاش می شده که محصولات قابل عرضه، عرضه شود؛ ولی در این رویداد ۲۵۰ نفر از افرادی که در عرصه تولید محتوا و محصول فعال می باشند، گرد هم آمده اند تا به یک محصول برسند. این رویه نوآورانه، می تواند شکل تازه ای از رویدادهای مسئله محور در حوزه اجتماعی باشد.
وی با اشاره به اینکه در این رویداد، تیم های حاضر فرایند نیمه برنامه ریزی شده و مبتنی بر اتفاقات پیشبینی نشده را تجربه می کنند، اضافه کرد: بحث تولید محتوای عمومی مبتنی بر رفع یک مشکل اجتماعی، یک دغدغه بسیار مهم و ضروریست و در این رویداد تلاش می نماییم در یک رویداد نیمه برنامه ریزی شده تولید محتوا را برای افراد با گروههای سنی مختلف داشته باشیم.
سجادی ضمن اشاره به استقبال نخبگان از این رویداد اظهار داشت: این رویداد برای فعالان این حوزه می تواند به یک تجربه تازه و نوآورانه برای فعالانی که در حوزه مسائل اجتماعی دغدغه دارند، باشد. خوشبختانه طیف قابل توجهی از نخبگان و فعالانی که در پلت فرم های محتوایی قوی کشور نقش آفرینی می کنند، از این رویداد استقبال کردند.
امیر شکوهی نیا، دبیر پویش قهرمان من هم در این رویداد با اشاره به اینکه این رویداد توسط تعدادی از افراد دغدغه مند در حوزه الگوسازی شکل گرفته است، افزود: در ایام نخست، این دغدغه مطرح بود که الگوها از خصوصیت های لازم برخوردار نیستند و الگوی مطلوبی در ذهن نوجوان شکل نمی گیرد تا با تکیه به خصوصیت های آن، مسیر زندگی خویش را شکل دهند. بر همین مبنا ایده سامانه ای که بر اساس آن افراد بتوانند الگوی مطلوب خویش را انتخاب و مسیر زندگی خویش را بر اساس یک روند ایده آل مشخص کنند، عنوان شد.
شکوهی نیا با اشاره به اینکه این گام اگر به خروجی خوبی برسد می تواند در حوزه سرمایه اجتماعی، مقدمه ای برای ظهور ایده های نوآورانه باشد، افزود: با عنایت به ابعاد کار، مولفه های اصلی یعنی محتوایی فنی گرافیکی، کسب و کاری و دپارتمانی ویژه برای اینکه ذائقه مخاطب را پوشش دهد در عرصه تولید محتوا شکل گرفت. از آغاز این رویداد، به صورت منظم وضعیت هر دپارتمان رصد می شود و در صورت عقب بودن از برنامه، مشاوره های لازم عرضه می شود.
علاقه مندان می توانند با رفتن به سایت myhe.ro از امکانات آن استفاده کنند و مسیر قهرمان شدن خویش را بیابند.
منبع:

1400/08/01
09:19:06
0.0 / 5
760
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
هوا فضا هوافضا