هوافضا- علوم هوا فضا

معرفی برترین فناوران پارک فناوری پردیس

معرفی برترین فناوران پارک فناوری پردیس

هوا فضا: برترین فناوران پارک فناوری پردیس در سال ۱۴۰۰ معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.


به گزارش هوا فضا به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در جریان برگزاری دهمین مراسم تجلیل از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس از ۳ فناور برترِ شاغل در شرکتهای عضو پارک فناوری پردیس تجلیل شد. «تیمور حیدری»، «فاضله توسلیان» و «سامان جهانبخشی » فناورانی بودند که بعنوان فناور برتر پارک شناخته شدند و از آنها تقدیر گردید.
تیمور حیدری متولد ۱۳۵۶ و دارای مدرک دکترای مهندسی برق مخابرات (میدان) از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. وی دارای ۱۸ طرح تحقیقاتی- صنعتی و ۱۳ مقاله نمایه شده در ISI است،
فاضله توسلیان مدیر تحقیق و توسعه و رئیس هیئت مدیره یکی از شرکتهای این پارک است که دارای دکترای کامپیوتر با گرایش هوش مصنوعی از دانشگاه بوعلی سینا همدان است. وی داری ۴ مقاله ISI و ۴ گواهینامه IEEE اختراع ثبت شده و ۱۱ پروژه انجام شده در حوزه هوش مصنوعی است و موفق به کسب رتبه برتر استانی در جشنواره جوان خوارزمی شده است و پژوهشگر برتر گروه کامپیوتر دانشگاه بوعلی سینا همدان است.
سامان جهانبخشی مدیر مرکز فناوری یکی دیگر از شرکتهای این پارک است که دارای دکترای مهندسی نفت دانشگاه صنعتی شریف است. وی عضو هیأت علمی دانشگاه تهران است و داری ۱۳ مقاله نمایه شده در نشریات ISI، علمی و پژوهشی وکنگره ملی است.
سوابق برجسته تحصیلی و آموزشی، مقالات و کتب تألیفی، تجربه کاری برجسته و مهم در حوزه فناوری و نوآوری، نقش فرد در تولید و توسعه خدمات یا محصولات شرکت (مهم ترین معیار)، افتخارات و جوایز علمی و تخصصی داخلی و بین المللی، عضویت در مجامع، انجمن ها و تشکل ها و بنیادهای علمی و تخصصی داخلی و بین المللی همچون معیارهای انتخاب این فناوران بوده است.
منبع:

1400/11/19
12:03:24
0.0 / 5
902
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا