هوافضا- علوم هوایی

بررسی کاربردهای نانو در بسته بندی های هوشمند صنایع غذایی

بررسی کاربردهای نانو در بسته بندی های هوشمند صنایع غذایی

کاربردهای فناوری نانو در بسته بندی های فعال و هوشمند مواد غذایی مبحث گفت وگوی زنده ستاد نانو است که از راه لایو صفحه اینستاگرامی ستاد نانو در دسترس می باشد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، در صفحه اینستاگرام نانو و صنعت ستاد نانو امشب چهارشنبه ۱۸ اسفندماه گفت وگوی زنده در زمینه کاربردهای صنعتی فناوری نانو در بسته بندی های فعال و هوشمند مواد غذایی با حضور دکتر رسول لسان خوش، مدیر عامل یکی از شرکتهای فناور اجرا می شود.
این شرکت بعنوان تولیدکننده مستربچ و آمیزه های پلیمری فعال و وظیفه دار، در زمینه صنایع پلیمری، غذایی و صنعتی فعالیت می کند. تولید فیلمها و مستربچ های پلی اتیلن آنتی بلاک و همینطور تولید فیلمها و آمیزه های پلی اتیلنی ضدباکتری و نانو، همچون محصولات این شرکت با گواهینامه نانومقیاس است.
مستربچ های پلی اتیلن آنتی بلاک نانو، در ساخت انواع نایلون بسته بندی، ساخت ظروف نگهداری مواد غذایی و تولید انواع وسایل پلیمری آشپزخانه کاربرد دارند. همینطور پلاستیک ها و پلیمرهای ضدباکتری بر پایه پلی اتیلن در طیف وسیعی از کاربردهای ضدباکتری از قبیل کاربردهای خودرو، کالاهای خانگی، ظروف و لوازم خانه، بسته بندی، کاربردهای الکتریکی و الکترونیکی، کاربردهای صنعتی و مصارف عمومی به کار می روند.
به نقل از ستاد نانو، این گفت وگوهای زنده صنعتی و تخصصی در بستر اینستاگرام (لایو صنعتی نانو)، در جهت ترویج صنعتی فناوری نانو و با هدف معرفی و توسعه برنامه های حمایتی و صنعتی کشور، کاربردهای صنعتی، توانمندی ها و محصولات صنعتی فناوری نانو ایران و ایجاد فضای پویا و زنده پرسش و پاسخ برای مدیران، صنعتگران و علاقه مندان عرصه فناوری و صنعت است.
منبع:

1400/12/19
14:38:30
0.0 / 5
617
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا