هوافضا- علوم هوایی

دوره ‎های مالکیت فکری برای شرکت ‎های کوچک و متوسط

دوره ‎های مالکیت فکری برای شرکت ‎های کوچک و متوسط

به گزارش هوا فضا، در ادامه مسیر دوره آموزشی یکساله مالکیت فکری برای شرکتهای کوچک و متوسط، دو نشست با مبحث آموزش ثبت اختراعات در زمینه های ویژه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می گردد.به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری مرکز مالکیت معنوی ایران و موسسه فدرال مالکیت فکری سوئیس، مجموعه دوره ‎های مالکیت فکری برای شرکت ‎های کوچک و متوسط را با هدف آشنایی با مفاهیم مالکیت فکری، بهبود حفاظت و مدیریت دارایی‎ های فکری و تجاری سازی دارایی های فکری و توسعه اقتصاد دانش بنیان از بهمن ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می نماید.

موضوعات این دوره شامل مدیریت مالکیت فکری، راهبردهای مالکیت فکری، ارزشگذاری دارایی های فکری و تجاری سازی دارایی های فکری است. این دوره یک ساله از بهمن سال ۱۴۰۰ شروع شده و تا اختتام بهمن سال ۱۴۰۱ ادامه می یابد.

دوره جدید آموزشی که طی روزهای ۲ و ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۱ برگزار می شود، به "آموزش ثبت اختراعات در حوزه های ویژه" اختصاص یافته است.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به آدرس اینترنتی https: //forms.inif.ir/ip-for-sme مراجعه کنند. شرکت در دوره، بعد از ثبت نام رایگان است. 


منبع:

1401/05/20
14:00:48
0.0 / 5
506
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا