علوم هوا فضا

مهلت ثبت نام شرکت های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه فناوری های دیجیتال استانبول

مهلت ثبت نام شرکت های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه فناوری های دیجیتال استانبول

هوا فضا: به گزارش هوا فضا، پاویون شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه فناوری های دیجیتال استانبول ۶ تا ۸ بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، با مشارکت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران؛ شرکتهای دانش بنیان و فناور ایرانی می توانند در نمایشگاه فناوری های دیجیتال استانبول حضور یابند.

این نمایشگاه یکی از مهم ترین رویدادها در منطقه اوراسیا در زمینه فناوری های ارتباطی است که فرصت هایی برای ارتباط با رهبران و اثرگذاران در این صنعت را برای مشارکت کنندگان بوجود می آورد. رویدادی که «فرصت ملاقات با مشتری های جدید»، «کسب سهم از بازارهای فروش جهانی»، «مذاکره با رهبران فکری و تأمین کنندگان بین المللی» و «برگزاری مذاکرات رودررو با شرکتهای متناظر و افراد فعال در این عرصه» را برای دانش بنیان های ایرانی فراهم خواهد نمود.

آخرین مهلت ثبت نام برای حضور در این پاویون ۱۵ دیماه ۱۴۰۱ خواهد بود. قابل ذکر است پاویون اختصاصی شرکتهای دانش بنیان ظرفیت محدودی دارد و اولویت با شرکت هایی است که زودتر تقاضای حضور خویش را اعلام کنند. حوزه های فعالیت نمایشگاه فناوری های دیجیتال استانبول، «فناوری اطلاعات و ارتباطات» و «فناوری های دیجیتال» اعلام شده است.

این نمایشگاه که در ایام ششم تا هشتم بهمن ۱۴۰۱ در شهر استانبول برگزار می شود، یک پاویون اختصاصی برای شرکتهای دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری برپا خواهد شد.

علاقه مندان برای حضور در پاویون اختصاصی شرکتهای دانش بنیان می توانند با رفتن به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir ثبت نام کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۰۵۷۱۳۹۱۴۵ و ۰۲۱۶۳۱۰۳۳۱۴ تماس بگیرند.

منبع:

1401/10/10
11:27:10
0.0 / 5
369
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا