هوافضا- علوم هوایی

مسابقه دانشجویی نانو در تیر سال ۱۴۰۲

مسابقه دانشجویی نانو در تیر سال ۱۴۰۲

هوا فضا: دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو از تیرماه سال آینده انجام می شود.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، دوازدهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو به عنوان رقابت علمی بزرگ با موضوع علم و فناوری، با هدف آموزش، رقابت و کسب وکار در تیرماه سال ۱۴۰۲ در سه مرحله با همکاری بنیاد آموزش فناوری نانو و بنیاد ملی نخبگان برگزار می گردد.
این رقابت با حضور دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در راستای شناسایی نخبگان نانویی کشور و همین طور ارتقای سطح گفتمان علم و فناوری نانو در دانشگاه ها خواهد بود، بر این اساس برگزیدگان این مسابقه از جوایز ویژه شامل امتیاز بنیاد ملی نخبگان، مدال مسابقه، مجوز ورود به نانو استارت آپ، مجوز ورود به شبکه مدرسان فناوری نانو، گرنت پژوهشی، گرنت آموزشی و وجه نقد برخوردار می گردند.
برگزیدگان همین طور مشمول دریافت مدال طلا، نقره و برنز مسابقه ملی فناوری نانو و اهدای بیش از یک میلیاردریال جوایز نقدی و گرنت پژوهشی خواهند شد.
اولین مرحله دوازدهمین مسابقه ملی نانو از اول تا ۳ تیرماه ۱۴۰۲ بصورت غیرحضوری (آنلاین) برگزار می گردد و ۳۰۰ نفر برتر این مرحله، وارد مرحله دوم می شوند. این نفرات در مرحله دوم که بصورت حضوری در روز ۳۰ تیرماه ۱۴۰۲ در زمینه های سراسر کشور برگزار می شود، با یکدیگر به رقابت علمی می پردازند.
۳۰ نفر برتر این مرحله (۱۵ نفر برتر مقطع کارشناسی و ۱۵ نفر برتر مقاطع تحصیلات تکمیلی) به مرحله سوم یا کمپ توانمندسازی و رقابت عملی راه خواهند یافت. رتبه بندی نهایی برگزیدگان مسابقه بعد از پایان مرحله سوم مشخص خواهد شد.
به نقل از ستاد نانو، شرکت در این مسابقه محدودیت رشته و مقطع تحصیلی ندارد و منابع آن بصورت مشخص در سایت آموزش فناوری نانو قابل مشاهده می باشد.1401/11/25
10:05:42
0.0 / 5
678
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
هوا فضا هوافضا