علوم هوا فضا

اجرای نوآوری اجتماعی برای اشتغال زایی اقشار لطمه پذیر از طرف فناوران

اجرای نوآوری اجتماعی برای اشتغال زایی اقشار لطمه پذیر از طرف فناوران

هوا فضا: مدیر عامل یکی از شرکت های مستقر در پارک دانشگاه شهید بهشتی طرحی را برای اشتغال زایی برای اقشار لطمه پذیر جامعه اجرائی کرده که طی آن نیازمندان با طی دوره آموزشی، در این شرکت مشغول به کار خواهند شد.


الهام عیوض زاده، مدیر عامل این شرکت فناور در گفتگو با ایسنا، پیاده سازی پلتفرمی برای تعمیر موبایل و کامپیوتر را از دستاوردهای این شرکت نام برد و گفت: این پلتفرم مشتریان ما را قادر کرده است که از زمان دریافت موبایل و کامپیوتر تا تعمیرات آنها، دیوایس خویش را رهگیری کنند. این پلتفرم از سرقت اطلاعات آنها جلوگیری می کند.
وی گام دیگر این شرکت را اجرای طرحی با عنوان "نوآوری اجتماعی" دانست و در این زمینه توضیح داد: در این طرح برای دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی اشتغال زایی ایجاد کردیم.
عیوض زاده اضافه کرد: بر اساس این طرح کل پروسه تعمیرات به آن دسته از دانشجویانی که مشتاق فعالیت در این حوزه هستند، توسط کارشناسان شرکت، آموزش داده می شود و این افراد بعد از گذراندن دوران کارآموزی، می توانند در شرکت مشغول به کار شوند.
وی افزود: علاوه بر آن با ارتباطاتی که با برخی از نهادها برقرار کردیم، توانستیم اقشار لطمه پذیر را که شامل کم توانان جسمی و مالی می شوند، شناسایی نماییم و به آنها مراحل تعمیرات را بصورت مجانی آموزش دهیم.
مدیر عامل این شرکت فناور با اشاره به این که اجرائی سازی این طرح شروع شده است، اضافه کرد: این افراد اکنون در شرکت دوره کارآموزی را طی کرده اند و برای آنها بستری را فراهم کردیم تا بتوانند مشغول به کارهای اجتماعی شوند.


 

1401/12/21
11:20:30
0.0 / 5
308
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا