هوافضا- علوم هوایی

حضور 58 شرکت دانش بنیان در رویداد تبادل فناوری صنایع غذایی

حضور 58 شرکت دانش بنیان در رویداد تبادل فناوری صنایع غذایی

هوا فضا: هوا فضا: رویداد تبادل فناوری صنایع غذایی روز سه شنبه، نهم خرداد ماه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی انجام می شود.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، در این رویداد واحدهای صنعتی فعال در صنایع غذایی، نیازهای فناورانه خودرا مطرح و شرکت های دانش بنیان نیز توانمندی های خودرا برای حل این نیازها اعلام می کنند.
در این رویداد که از ساعت ۹ بامداد شروع می شود و تا ۱۶ عصر ادامه دارد، ۵۸ شرکت دانش بنیان حضور خواهند داشت که علاوه بر ارائه توانمندی های خود و مذاکره با واحدهای صنعتی که نیاز خودرا طرح کرده اند، در نمایشگاهی که در حاشیه این رویداد در ساختمان صندوق نوآوری برپا می شود، به عرضه محصولات و نمایش توانمندی های خود می پردازند.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت های دانش بنیان در حوزه توسعه بازار این شرکت ها، برگزاری رویدادهای تبادل فناوری است. در این رویدادها هدف به هم رسانی طرف عرضه به طرف تقاضا است. رویداد تبادل فناوری صنایع غذایی سی وهفتمین رویداد تبادل فناوری است که صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می نماید. در این رویدادها تا حالا بیش از ۲۱۰۰ نیاز دستگاه های اجرائی و صنایع بزرگ به شرکت های دانش بنیان معرفی شده و ۱۹۲ صنعت بزرگ کشور از حوزه فولاد تا خودرو در این رویدادها مشارکت کرده اند و در مجموع بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان قرارداد میان شرکت های دانش بنیان و واحدهای مختلف با حمایت صندوق نوآوری امضا شده است.
منبع:

1402/03/09
10:45:27
0.0 / 5
256
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
هوا فضا هوافضا