هوافضا- علوم هوا فضا

برنامه مشترک بنیاد ملی نخبگان و انجمن ریاضی برای پذیرش پسادکتری

برنامه مشترک بنیاد ملی نخبگان و انجمن ریاضی برای پذیرش پسادکتری

هوا فضا: هوا فضا: دومین فراخوان برنامه مشترک برگزاری دوره های پسادکتری بنیاد ملی نخبگان و انجمن ریاضی ایران منتشر گردید.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، برنامه مشترک برگزاری دوره های پسادکتری بنیاد ملی نخبگان و انجمن ریاضی ایران با هدف کمک به تکمیل تیم های پژوهشی استادان برجسته و پشتیبانی از توانمندی های دانش آموختگان ممتاز کشور، تدوین شده است.

در فراخوان دوم این برنامه، برمبنای اولویت های مورد نظر بنیاد تعداد ۴ نفر از اعضای هیات علمی به عنوان استاد میزبان انتخاب شده اند.

از تمامی دانش آموختگان دوره های دکتری و یا دانشجویان دکتری که تا ۳۱ شهریور ‍۱۴۰۲ از رساله خود دفاع می­ کنند و واجد شرایط زیر هستند، دعوت می شود با مراجعه به سامانه سینا بنیاد ملی نخبگان به آدرس https: //sina.bmn.ir با آگاهی از استادان میزبان و موضوعات پژوهشی آنان، نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک تا ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ اقدام نمایند.
شرایط پژوهشگر پسادکتری:

* حداکثر ۵ سال از زمان دانش آموختگی دکتری در زمان ثبت درخواست گذشته باشد. دانشجویان متقاضی باید گواهی تایید دانش آموختگی تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۲ را از استاد راهنمای خود که به تأیید مدیرگروه و دانشکده مربوط رسیده باشد، عرضه کنند.
سن متقاضی در زمان ثبت درخواست، بیش از ۴۰ سال نباشد و در صورت پذیرش، متعهد به اشتغال تمام وقت در دوره پسادکتری می شود.
متقاضی در صورت پذیرش، نباید پژوهشگر پسادکتری همزمان تحت حمایت سازمان، مؤسسه یا دانشگاهی دیگر باشد.
متقاضی باید دارای مقالات با استانداردهای کیفی بالا (با نتایج عمیق، جدید و مهم) ترجیحاً در مجلات تخصصی مشهور رشته خود باشد.
متقاضی باید دارای دو سفارش نامه علمی به زبان فارسی از اعضای هیئت علمی با مرتبه حداقل دانشیاری که متخصص در رشته وی هستند، باشد.
متقاضی، منع قانونی (مانند مشمول سربازی بودن) برای پژوهش تمام وقت در طول دوره پسا دکتری نداشته باشد و دارای صلاحیت عمومی و عدم منع قانونی برای عقد قرارداد پژوهشی باشد.
به نقل از بنیاد ملی نخبگان، پژوهشگران پسادکتری برگزیده در این برنامه حقوق معادل استادیار پایه ۱ دانشگاه تهران برای مدت یکسال را دریافت می ­کنند و مطابق شیوه نامه طرح پسادکتری (طرح شهید دکتر چمران)، مورد حمایت بنیاد قرار می ­گیرند.
منبع:

1402/05/06
19:02:36
0.0 / 5
332
تگهای خبر: متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا