علوم هوا فضا

همکاری سه جانبه برای توسعه آمایش سرزمین با امضای توافقنامه مشترک

همکاری سه جانبه برای توسعه آمایش سرزمین با امضای توافقنامه مشترک

هوا فضا: هوا فضا: با هدف توسعه خدمات در رابطه با داده های ژئوفیزیک هوایی و سرمایه گذاری، تفاهم نامه مشترکی میان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، صندوق بازنشستگی کشوری و یکی از شرکت های سرمایه گذاری با نگرش ویژه بر مناطق هدف و کمتر توسعه یافته در بخش زمین شناسی به امضا رسید.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، تفاهم­ نامه همکاری میان این سازمان، صندوق بازنشستگی کشوری و یکی از شرکت های سرمایه گذاری به امضا رسید.
این تفاهم نامه بمنظور همکاری مشترک برای انجام طرح های زمین شناسی، اکتشافی، معدنی و مشاوره های حوزه آمایش سرزمین مورد نیاز سرمایه گذاری ویژه برای مناطق هدف و کمتر توسعه یافته توسط سازمان زمین شناسی بوده است.
انجام پروژه ها و مطالعات مورد نیاز سرمایه گذار در امتداد اهداف تفاهم نامه، خدمات در رابطه با داده های ژئوفیزیک هوایی با اولویت اکتشاف ذخایر معدنی و ارائه خدمات فنی- مشاوره ای در امتداد اهداف موضوع تفاهم نامه نیز به عنوان تعهدات سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور عنوان شده است.
این تفاهم نامه به امضای دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، سیدرضا علیخانی مدیرعامل این شرکت سرمایه گذاری و نعمت الله ترکی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری رسیده است.1402/05/11
08:36:41
0.0 / 5
259
تگهای خبر: خدمات , سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا