هوافضا- علوم هوایی
رییس پژوهشكده سرطان معتمد خبرداد؛

ایجاد 4 مرکز استانی شبکه ملی پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان بانوان

ایجاد 4 مرکز استانی شبکه ملی پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان بانوان

هوا فضا: رئیس پژوهشکده سرطان معتمد از راه اندازی چهار مرکز استانی شبکه ملی پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان بانوان آگاهی داد.به گزارش هوا فضا به نقل از پژوهشکده سرطان معتمد، دکتر غلامرضا خدادادی، بازرس کل امور آموزش و پژوهش سازمان بازرسی کل کشور به همراه دکتر امیری، سربازرس سازمان بازرسی کل کشور مستقر در جهاد دانشگاهی با حضور دکتر رامین صرامی فروشانی، رئیس و مدیران ارشد پژوهشکده از کلینیک پژوهشکده سرطان معتمد بازدید نمود.
در ابتدای این بازدید، دکتر رامین صرامی فروشانی، رئیس پژوهشکده سرطان معتمد ضمن اشاره به مأموریت پژوهشکده سرطان معتمد، اظهار داشت: «توسعه تکنولوژی های جدید در درمان سرطان» ماموریتی است که به غیر از بحث درمان برای پژوهشکده تعریف شده است.
وی اضافه کرد: پژوهشکده سرطان معتمد در زمینه ژن درمانی، سلول درمانی و ویروس درمانی در کشور پیشرو است. به صورت مثال امروز ویروس های کشنده طبیعی به بیماران سرطانی مختلف تزریق می شود.
صرامی فروشانی عنوان کرد: چهار مرکز استانی شبکه ملی پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان بانوان از جانب پژوهشکده معتمد در مناطق مختلف کشور راه اندازی شده که الان در حال خدمت رسانی به مردم هستند. یکی از درخواست های ما ابقای مأموریت «راه اندازی شبکه ملی پیشگیری، کنترل و درمان سرطان بانوان» توسط پژوهشکده معتمد است.
در ادامه دکتر خدادادی در این بازدید، اظهار داشت: حقیقتا باید به مراکزی همچون پژوهشکده سرطان معتمد با عنایت به خدماتی که انجام می دهد بالید. به نظر می آید با وجود همه کمبودها در این راه مجاهدت صورت می گیرد.
بازرس کل امور آموزش و پژوهش سازمان بازرسی کل کشور در ادامه سخنان خود، اظهار داشت: با عنایت به حوزه تخصص پژوهشکده سرطان معتمد به نظر می آید اقدامات این پژوهشکده، تضمین کننده سلامت نسل آینده کشور است. وی ادامه داد: باید شرایط بگونه ای باشد که پژوهشکده ای که در حوزه حساس تکنولوژی های جدید تشخیص و درمان سرطان آن هم سرطان پستان که شیوع بسیار بالایی دارد کار می کند و در این عرصه پیشگام است، با فراغت بال کامل، تمام توان و انرژی خود بر برنامه های تحقیقاتی و خدمت رسانی به مردم متمرکز کند و دغدغه ای برای تأمین تجهیزات و... نداشته باشد و مسؤلان هم باید از هرگونه کمک و پشتیبانی از پژوهشکده استقبال کنند تا سطح خدمت رسانی پژوهشکده و رضایت مردم افزایش یاید.
وی با اشاره به اینکه وظیفه سازمان بازرسی نظارت بر اجرای قانون است، اظهار داشت: برپایه قانون اساسی، نظارت بر حسن اجرای امور، تکلیف دومی است که برعهده سازمان بازرسی قرار داده شده است؛ ازاین رو تلاش ما کمک همه جانبه به پژوهشکده خواهد بود.منبع:

1402/12/23
12:21:01
0.0 / 5
188
تگهای خبر: آموزش , تكنولوژی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا