هوافضا- علوم هوا فضا

چند انتصاب جدید در بنیاد ملی نخبگان

چند انتصاب جدید در بنیاد ملی نخبگان

هوا فضا: مدیرکل دفتر راهبری اجرای سند استراتژیک کشور در امور نخبگان،  سرپرست روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان و مدیرکل دفتر پایش و شبکه سازی معاونت مستعدان و آینده سازان منصوب شدند.به گزارش هوا فضا به نقل از بنیاد ملی نخبگان، با حکم فرشاد سلیمانی؛ معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان، فیروز افشارفر، مدیرکل دفتر راهبری اجرای سند استراتژیک کشور در امور نخبگان شد.
در متن این حکم آمده است:
«عنایت بمراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی و حسب نظر قائم مقام محترم بنیاد ملی نخبگان به سبب این ابلاغ به عنوان مدیرکل دفتر راهبری اجرای سند استراتژیک کشور در امور نخبگان منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از تمام ظرفیتهای بالقوه و بالفعل دستگاه های اجرائی مسئول و همین طور تعامل و همفکری با شورای هماهنگی اجرائی سازی سند استراتژیک کشور در امور نخبگان در تحقق اهداف سند موفق و مؤید باشید.
توفیق شما را در انجام ماموریت های محوله از آفریدگار متعال خواستارم.»
انتصاب سرپرست روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان
با حکمی از طرف سیدسلمان سید افقهی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، حسین همت یار به عنوان سرپرست روابط عمومی منصوب گردید.
در متن این حکم آمده است:
«نظر بمراتب تعهد، تخصص و تجربیات باارزش جنابعالی در حوزه ارتباطات و امور رسانه و باتوجه به ضرورت ارتباط مستمر و مدیریت اخبار رخدادها و اطلاع رسانی عمومی و سازمانی بنیاد ملی نخبگان، به عموم مخاطبان خصوصاً به نخبگان و مستعدان برتر در رسانه های مکتوب و دیجیتال شما را به عنوان سرپرست مدیریت روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان منصوب می کنم.
امید است با استعانت از خداوند متعال در تحقق اهداف و ماموریت های بنیاد ملی نخبگان موفق و مؤید باشید.»
انتصاب مدیرکل دفتر پایش و شبکه سازی معاونت مستعدان و آینده سازان
با حکم فرشاد سلیمانی معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان، ایزد امجدی مدیر کل دفتر پایش و شبکه سازی معاونت مستعدان و آینده سازان شد.
در متن این حکم آمده است:
«با عنایت بمراتب دانش، تعهد و توانمندی های جنابعالی و بنا به پیشنهاد دستیار ویژه محترم رءیس بنیاد در امور مستعدان و آینده سازان، به سبب این ابلاغ به عنوان مدیرکل دفتر پایش و شبکه سازی معاونت مستعدان و آینده سازان منصوب می شوید.
امید است با توکل به خداوند متعال و همکاری سایر مدیران و کارشناسان در تحقق ماموریت های عالی بنیاد اهتمام ورزید.
توفیق جنابعالی را در انجام ماموریت های محوله از آفریدگار متعال خواستارم.»


منبع:

1402/12/24
12:04:02
0.0 / 5
198
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا