هوافضا- علوم هوا فضا

آغاز ثبت نام جهت شركت در رقابت جایزه بزرگ یوسرن

آغاز ثبت نام جهت شركت در رقابت جایزه بزرگ یوسرن

هوا فضا: دانشمندان و پژوهشگران جوان زیر 40 سال می توانند از امروز اول فوریه (12 بهمن) تا اول ژوئن 2020 (12 خرداد 99)، نسبت به ثبت نام جهت شركت در رقابت ˮجایزه بزرگ یوسرنˮ (Usern prize) در پنجمین كنگره بین المللی شبكه جهانی یوسرن به میزبانی ایران اقدام نمایند.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، جایزه بزرگ یوسرن به دانشمندان و محققان جوان زیر ۴۰ سال فرصتی اعطا می كند تا در ۵ حیطه علمی (علوم فرمال ریاضی و كامپیوتر، علوم فیزیكی و شیمی، علوم بیولوژی، علوم پزشكی و علوم اجتماعی) به رقابت در حوزه دستاوردهای علمی خود بپردازند.
شبكه جهانی آموزش و پژوهش های علمی یوسرن (USERN) در سال ۲۰۱۵ بعنوان یك سازمان مستقل، با هدف اصلی ارتقای صلح آمیز و بشردوستانه آموزش و پژوهش، افتتاح شده و گسترش علم بدون مرز و انجام فعالیتهای علمی بین علوم، كشورها و افراد پیشكسوت و جوان را هدف قرار داده است.
جایزه USERN یك جایزه بین المللی است كه از جانب این سازمان بنیان گذارده شده و سالانه به دانشمندان جوان یا محققان كمتر از ۴۰ سال، به پاس پیشرفت یا پیشرفت نوین در آموزش های علمی، پژوهش یا خدمت به بشریت در پنج زمینه علمی اعطا می شود.
زمان اعطای این جایزه مصادف با روز بین المللی "علم در خدمت صلح و توسعه"، ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ و همزمان با برگزاری پنجمین كنگره بین المللی شبكه جهانی یوسرن در آبان ماه ۹۹ خواهد بود. گفتنی است میزبان كنگره های یوسرن طی سال های ۲۰۱۶-۲۰۱۹ تابحال تهران (ایران)، خاركوف (اوكراین)، رجیو كالابریا (ایتالیا) و بوداپست (مجارستان) بوده اند و در سال ۲۰۲۰ هم كنگره به میزبانی تهران و شیراز برگزار می شود.
به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، جایزه پنجمین كنگره بین المللی شبكه جهانی یوسرن شامل ۵ هزار دلار جایزه برای ارتقای دانش علمی به روشی مسئولانه برای رفع نیازها و آرمان های انسانی، تندیس های جایزه USERN همراه با مدال و هدیه ویژه USERN، ثبت نام مجانی در تمام رویدادهای علمی و اجتماعی در طول كنگره، تور پس از كنگره به اصفهان و شیراز، عضویت افتخاری ۳ ساله در شورای مشورتی خواهد بود. به برنده های جایزه یوسرن همینطور این امكان داده می شود كه در صورت علاقه و با هزینه شخصی خود، یك بازدید علمی یك هفته ای از مطرح ترین مؤسسات علمی دنیا داشته باشند.
دانشمندان و محققان جوان جهت شركت در رقابت جایزه بزرگ یوسرن می توانند از امروز تا اول ژوئن (۱۲ خرداد ۹۹) به آدرس اینترنتی
https: //usern.tums.ac.ir/Account/Login?returnUrl=%2FPrize%2FApplicationForm رجوع كنند.
منبع:

1398/11/12
21:16:27
5.0 / 5
4687
تگهای خبر: اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا