علوم هوا فضا

تولید دستگاه عیب یاب سیستم های برقی در كشور

تولید دستگاه عیب یاب سیستم های برقی در كشور

به گزارش هوا فضا یك شركت دانش بنیان توانسته است با دانش بومی به تولید دستگاه عیب یاب سیستم های برقی برسد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، رضا خان محمدی، عضو هیات مدیره این شركت دانش بنیان درباره تولیدات این شركت توضیح داد: EVENT PRO دستگاهی برای اندازه گیری پارامترهای كیفیت توان است. از این دستگاه می توان برای عیب یابی سیستم های برقی در صنایع گوناگون استفاده نمود. این تجهیز دارای امكانات ویژه برای نمونه برداری و ذخیره داده های محاسبه شده است.
این فعال فناور افزود: این دستگاه توانسته استاندارد كشور كانادا و هم CE را كسب كند. از خصوصیت های این دستگاه می توان به كاركرد با برق تك فاز و سه فاز، قابلیت كار با فركانس های ۵۰، ۶۰ و ۴۰۰ هرتز هم اشاره نمود.
خان محمدی همینطور درباره محصول دیگر این شركت به نام نرم افزار SAILENT PARTNER اشاره نمود و اظهار داشت: این نرم افزار در سال ۱۳۹۳ تحلیل، طراحی و پیاده سازی شده است.
وی به امكانات این نرم افزار اشاره و بیان نمود: این نرم افزار قابلیت اتصال به سخت افزار لاگرها و شناسایی انواع لاگرها را دارد، همینطور امكان دانلود داده های خام ثبت شده توسط لاگر را دارد.
عضو هیات مدیره این شركت دانش بنیان همینطور اظهار داشت: نمونه مشابه خارجی این محصولات در كشور وجود دارد كه عموما ساخت كشورهای آمریكا، ژاپن و آلمان است.
خان محمدی درباره صادرات محصول هم اظهار داشت: طی سال ۹۵ و ۹۶ با صادرات این شركت حدود ۱۰۰ هزار دلار ارز عاید كشور شد.
این فعال فناور اضافه كرد: قیمت تمام شده محصول این شركت در مقایسه با نمونه مشابه خارجی آن كه در بازار بین المللی وجود دارد، حدود ۵۰ درصد ارزان تر است.
عضو هیات مدیره این شركت دانش بنیان درباره میزان اشتغال زایی صورت گرفته در این شركت اظهار داشت: در این مجموعه به صورت مستقیم برای ۶ نفر شغل بوجود آمده است.1398/12/24
14:45:46
5.0 / 5
3734
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا