علوم هوا فضا

بررسی مفاهیم كسب وكار در كارگاه های آنلاین دانشگاه علامه طباطبایی

بررسی مفاهیم كسب وكار در كارگاه های آنلاین دانشگاه علامه طباطبایی

به گزارش هوا فضا آكادمی اشتغال و كسب و كار دانشگاه علامه طباطبایی می خواهد جهت آشنایی بیشتر علاقه مندان با مفاهیم كسب و كار، سلسله كارگاه های آنلاین را برگزار كند.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، آکادمی اشتغال و کسب و کار دانشگاه علامه طباطبایی اولین کارگاه با عنوان «آشنایی با مفاهیم راه اندازی استارتاپ» را در روز چهارشنبه، ۷ خرداد ماه از ساعت ۱۷ الی ۱۸: ۳۰ به صورت آنلاین و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای برگزار می نماید. علاقه مندان می توانند با رفتن به وبسایت ایوند ثبت نام خویش را انجام داده و در انتها این وبینار یک روزه مدرک معتبر از مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه دریافت نمایند. لازم به ذکر است، علاقه مندان با عنایت به محدود بودن ظرفیت رویداد باید سریعتر جهت ثبت نام اقدام نمایند.
کارگاه های اول و دوم این آکادمی به صورت کاملاً مجانی است. در انتها این دوره، مدرک معتبر مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه علامه طباطبایی اهدا می شود. همینطور شرکت در این کارگاه بعنوان امتیاز جهت انتخاب کارآفرین برتر دانشگاه علامه طباطبایی به حساب می آید.
در فراخوان این مرکز آمده است که این وبینار در جهت سلسله کارگاه های آموزشی مدرسه کسب و کار و اشتغال دانشگاه علامه طباطبایی است و با ثبت نام در این دوره، مهارت آموزان به فهرست اولیه شرکت کنندگان اضافه خواهند شد.
سرفصل های کارگاه اول، شامل تعریف استارتاپ و تفاوت آن با سایر انواع کسب و کارها، نحوه شکل گیری استارتاپ های معروف دنیا، فرآیند ایده پردازی و شناخت نیازهای مشتری، مفهوم مدل کسب و کار و تفاوت آن با طرح کسب و کار، تحلیل بازار و رقبا، تعریف مدیریت محصول و فرآیند توسعه محصول/خدمت جدید، توسعه محصول ناب، آشنایی با مفهوم Agile، آشنایی با مفهوم MVP و ساخت محصول/خدمت و معرفی شتاب دهنده مهارت های مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه علامه طباطبایی است.
بر مبنای اعلام دانشگاه علامه طباطبایی، همینطور همچون سرفصل های کارگاه دوم می توان به آشنایی با مفاهیم حقوقی راه اندازی کسب و کار (انواع شرکت ها قراردادهای مورد نیاز در فرآیند راه اندازی استارتاپ ها)، اهمیت تیم سازی برای استارتاپ ها، راه های تأمین سرمایه، مفاهیم اولیه ارزش گذاری، انواع روش های بازاریابی برای استارتاپ ها، آشنایی با مفاهیم Digital Marketing و SEO، نحوه عرضه به سرمایه گذار و معرفی شتاب دهنده مهارت های مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه علامه طباطبایی اشاره نمود.1399/03/05
13:43:36
5.0 / 5
2626
تگهای خبر: آنلاین , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا