علوم هوا فضا

تمدید مهلت ثبت نام دو چالش نوآوری از طرف ستاد نانو

تمدید مهلت ثبت نام دو چالش نوآوری از طرف ستاد نانو

هوا فضا: مهلت ثبت نام در چالش های نوآوری «ساخت فیلتر فوم سرامیكی كاربیدسیلیسیوم جهت ریخته گری قطعات چدن» و « افزایش كیفیت سنگ موس (ساب) مورد استفاده در صنایع ریخته گری» تمدید گردید.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، بنابر اعلام دبیرخانه چالش های نوآوری و فناوری نانو بمنظور فراهم کردن فرصت بیشتری برای تکمیل و ارسال طرح ها از طرف فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت نام در چالش های نوآوری "ساخت فیلتر فوم سرامیکی کاربید سیلیسیوم جهت ریخته گری قطعات چدن" و "افزایش کیفیت سنگ موس (ساب) مورد استفاده در صنایع ریخته گری" تا تاریخ ۴ مردادماه سال جاری تمدید گردید.
پژوهشگران، فناوران و شرکت‏ های دانش‏ بنیان مشتاق شرکت در چالش های نوآوری تا این تاریخ فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی چالش (Ichallenge.ir) فرم پیش نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام نمایند.
چالش های نوآوری فوق از طرف ستاد ویژه توسعه فناوری نانو طی دو مرحله برگزار خواهند شد. با به انتها رسیدن مهلت ثبت نام در تاریخ ۴ مردادماه، طرح های دریافتی توسط کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت کنندگان برگزیده (اعم از فرد یا گروه) به مرحله دوم راه خواهند یافت.
برگزیدگان مرحله نخست، حدود سه ماه فرصت خواهند داشت تا ضمن تکمیل مستندات فنی و اقتصادی، نمونه ای آزمایشگاهی از طرح خودرا مطابق با ملاحظات فنی چالش بسازند. در این مرحله شرکت کنندگان به صورت گام به گام، پیشرفت طرح خودرا گزارش می دهند و برمبنای آن، از حمایت های نقدی و غیرنقدی تا سقف ۷۰ میلیون ریال بهره مند می شوند.
شرکت کننده ای که بهترین نتیجه را در ارزیابی های فنی و اقتصادی به دست آورد ضمن دریافت جایزه ۳۰۰ میلیون ریالی، فرصت همکاری با شرکت های متقاضی این محصول را بمنظور تجاری سازی فناوری خود خواهد داشت.
منبع:

1399/04/21
20:54:15
5.0 / 5
2002
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا