علوم هوا فضا

فراخوانی برای جذب طرح ها در شتاب دهنده تخصصی نانوپل

فراخوانی برای جذب طرح ها در شتاب دهنده تخصصی نانوپل

هوا فضا: یكی از شركت های دانش بنیان مستقر در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی فراخوانی برای جذب دانشجویان، پژوهشگران و فناوران در اولین شتابدهنده تخصصی صنعت پلیمر، رنگ، رزین و كامپوزیت (نانوپل) با محوریت فناوری نانو منتشر نمود.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در ساختمان نوآوری مرکز رشد فناوری پلیمر پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، از فناوران و صاحبان ایده در زمینه های آمیزه ها، کامپوزیت ها، مستربچ ها و پوشش های پیشرفته پلیمری، پلیمرهای هوشمند و خودترمیم شونده، پلیمرهای زیست تخریب پذیر، حامل های دارویی پلیمری برای دریافت طرح های نوآورانه دعوت به عمل می آورد.
طرح ها بعد از پذیرفته شدن در فرایند داوری می توانند از حمایت های شتاب دهنده جهت بلوغ فناوری، شامل استقرار در فضای کار اشتراکی، اعطای کمک هزینه خرید مواد اولیه و انجام آزمون ها، بهره مندی از منتورهای مجرب، مشاورین زبده بازاریابی، حقوقی، مالی، ثبت و بیمه و دوره های آموزشی و جذب سرمایه برخوردار شوند.
به نقل از ستاد نانو، به منظور بررسی و جذب در چرخه اول شتاب دهی و انجام فرآیند داوری، لازم است فناوران بعد از تکمیل فرم­ های «درخواست پذیرش در شتابدهنده» و «شناسنامه محصول» نسبت به ارسال فرم ها به آدرس رایانامه info@fidarbaspar.com تا ۱۵ مهر ماه سال جاری اقدام نمایند.
منبع:

1399/06/17
12:43:55
5.0 / 5
1711
تگهای خبر: دانش بنیان , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
هوا فضا هوافضا