هوافضا- علوم هوایی

مشكلات فراوان پارك فناوری البرز از لحاظ بودجه

مشكلات فراوان پارك فناوری البرز از لحاظ بودجه

به گزارش هوا فضا رئیس پارك علم و فناوری البرز جهاد دانشگاهی با بیان این كه پارك با همه ظرفیت های ملی و استانی به لحاظ بودجه مشكلات فراوانی دارد، اظهار داشت: تلاش می نماییم با حمایت و هماهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان برنامه و بودجه و مجلس شورای اسلامی و همین طور معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری بودجه محدود پارك را به رقم قابل قبولی درخور استان البرز افزایش دهیم.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، مهدی عباسی، رئیس پارک علم و فناوری البرز در نشست مشترک با مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، موضوعاتی مانند افزایش کیفی و کمی در زمینه شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور، ایجاد مرکز تبادل فناوری، راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری البرز ایران کوچک، ورود تخصصی به موضوعات کلان کشور (پسماند و دارو و... )، استفاده از توانمندی های سایر عناصر زیست بوم استان در امتداد اهداف کلان پارک استان البرز، مضیقه بودجه و محدودیت فیزیکی برای استقرار شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز را عنوان نمود.
وی اشاره کرد: تلاش می نماییم با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تمام ارکان اکوسیستم کارآفرینی در سطح ملی و استانی و سایر دستگاه های حامی پارک ها و مراکز رشد، مشکلات خودرا در پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان و فناور کاهش دهیم.
رئیس پارک علم و فناوری البرز با بیان این که پارک علم و فناوری البرز با همه ظرفیت های ملی و استانی به لحاظ بودجه مشکلات فراوانی دارد، اظهار داشت: تلاش می نماییم با حمایت و هماهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان برنامه و بودجه و مجلس شورای اسلامی و همین طور معاونت علمی بودجه محدود پارک را به رقم قابل قبولی درخور استان البرز افزایش دهیم.
بنا بر اعلام روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی، با وجود رتبه پایین پارک علم و فناوری البرز از لحاظ بودجه، این پارک در عرصه پشتیبانی از فناوری و توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور و ایجاد زیرساخت های فناورانه در استان البرز بسیار خوش درخشیده و در سطح ملی نیز رتبه خوبی را کسب کرده است.1399/06/19
23:48:17
5.0 / 5
1768
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
هوا فضا هوافضا