هوافضا- علوم هوایی

استقرار ۱۸ ایده صادراتی منتخب در مركز شتابدهی تخصصی صادرات

استقرار ۱۸ ایده صادراتی منتخب در مركز شتابدهی تخصصی صادرات

هوا فضا: 18 ایده صادراتی منتخب موفق به دریافت مجوز استقرار در مركز شتابدهی تخصصی صادرات شدند.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، «رویداد جهش صادرات در راه جهش تولید» با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اتاق ایران با هدف شناسایی ایده های برتر صادراتی اجرا شد. در این رویداد فناورانه ۱۸ ایده صادراتی انتخاب شدند و مجوز استقرار در مرکز شتابدهی تخصصی صادرات را دریافت نمودند و مهرماه در این مرکز مستقر می شوند.
«بین المللی سازی شرکت های دانش بنیان»، «توسعه تحقیقات بازار و بازاریابی»، «هوشمندسازی صادرات»، «مبادلات مالی و ارزی و تهاتری»، «برندینگ»، «گسترش خدمات تجارت خارجی و ترانزیت» و «شکل دهی بازارهای جدید خصوصاً با کشورهای منطقه» ازجمله محورهای این رویداد بود.

۱۲۹ ایده صادراتی به این رویداد آمد و از این میان ۱۸ طرح انتخاب گردید. این طرح های برگزیده بعد از افتتاح مرکز شتابدهی صادرات ایران، شعبه تهران، مجوز استقرار در این مرکز را دریافت نمودند. در این مرکز که روز گذشته با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد، مقرر است به صورت تخصصی در حوزه صادرات، خدمات شتابدهی ارائه شود.
برمبنای اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، استقرار در مرکز شتاب دهی تجارت جهانی ایران، تامین مالی و جوایز نقدی ازجمله هدایای در نظر گرفته شده برای ایده های برتر بود که ۵ طرح جایزه نقدی دریافت نمودند و ۸ ایده هم کاندیدای استفاده از سیدمانی یا پول بذری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شدند.1399/06/20
11:50:46
5.0 / 5
1462
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا