علوم هوا فضا

برگزاری آنلاین آزمون توانمندی تدریس نانو در آذر

برگزاری آنلاین آزمون توانمندی تدریس نانو در آذر

هوا فضا: باتوجه به موكول شدن دهمین مسابقه ملی فناوری نانو به سال 1400، هفدهمین آزمون تدریس طی دو مرحله آزمون علمی و مصاحبه و به صورت آنلاین، در آذرماه انجام خواهد شد.


به گزارش ایسنا، آزمون توانمندی تدریس نانو از سال ۱۳۹۸ با نگاهی جدید و به صورت دو مرحله ای برگزار می شود؛ مرحله اول به صورت یک آزمون علمی برگزار می گردد که در صورت کسب حدنصاب لازم در این آزمون، شرکت کنندگان وارد مرحله مصاحبه خواهند شد؛ در جلسه مصاحبه، توانمندی تدریس، تراز تدریس (الف، ب، ج) و زمینه تدریس (دانش آموزی، دانشجویی) شرکت کنندگان تعیین می شود. باتوجه به شرایط پیش آمده به سبب شیوع ویروس کرونا و جهت حفظ سلامت افراد، هر دو مرحله این آزمون به صورت آنلاین و کاملاً غیرحضوری برگزار می گردد.
مرحله اول این آزمون مورخ ۶ آذرماه ۱۳۹۹، از ساعت ۱۰ تا ۱۴، به صورت آنلاین و بر روی سایت آموزش فناوری نانو برگزار می شود و شرکت کنندگان تنها در زمان اعلام شده می توانند با مراجعه به سایت آموزش در این آزمون شرکت نمایند. ۱۰۰ نفر اول آزمون که حداقل ۷۰ درصد از نمره آزمون مرحله اول را کسب کنند، برای مصاحبه توانمندی تدریس دعوت می شوند.
برمبنای اعلام ستاد نانو، علاقه مندان فرصت دارند تا سوم آذرماه ۱۳۹۹ در این آزمون ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که کلیه ثبت نامی های دهمین مسابقه ملی نانو می توانند بدون پرداخت هزینه و ثبت اطلاعات، در این آزمون شرکت نمایند.
منبع:

1399/07/18
21:59:40
5.0 / 5
1422
تگهای خبر: آنلاین , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
هوا فضا هوافضا