هوافضا- علوم هوایی

۴ فراخوان در حوزه علوم شناختی منتشر گردید

۴ فراخوان در حوزه علوم شناختی منتشر گردید

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، پانزدهمین فراخوان خودرا در امتداد ارتقا و توانبخشی شناختی منتشر نمود.به گزارش هوا فضا به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی با هدف گسترش کارهای پژوهشی، شکل گیری هسته های تحقیقاتی، ارتقا و توانبخشی شناختی، پرورش کارکرد های اجرائی و نیز علوم اجتماعی محاسباتی با رویکرد شناختی، به طور همزمان در پاییز امسال چهار فراخوان برگزار می نماید.
این فراخوان ها در قالب فراخوان پانزدهم و به طور مستقل برگزار و مدیریت خواهند شد و اطلاعات هر چهار فراخوان در سایت ستاد توسعه علوم شناختی قرار گرفته است.
این چهار فراخوان در حوزه علوم اجتماعی محاسباتی با رویکرد شناختی، پرورش کارکرد های اجرائی، ارتقا و توانبخشی شناختی و نیز طرح های دسته (ج) ترکیب پایان نامه ها انجام می شود.
ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در پانزدهمین فراخوان، پشتیبانی از طرح ‎های پژوهشی را با تمرکز بر ارتقا و توانبخشی شناختی در رده سنی بزرگسالان (۱۸ سال به بالا) برگزار می نماید.
این ستاد در امتداد سیاست های خود می کوشد با پشتیبانی از طرح های پژوهشی زمینه ترویج دانش، تولید فناوری و خدمات شناختی در سطح کشور فراهم و انگیزه کارهای علمی و تحقیقاتی در حوزه های علوم و فناوری های شناختی گسترش یابد.
تاکنون چهارده مرحله فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی از طرف ستاد توسعه علوم شناختی انجام شد و در نتیجه این فراخوان ها، بیش از دویست طرح پژوهشی و مطالعاتی در حوزه علوم و فناوری های شناختی در مراکز علمی کشور تحت پوشش حمایت های ستاد قرار گرفتند.


1399/08/20
12:00:27
5.0 / 5
1082
تگهای خبر: خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا