علوم هوا فضا

امكان كنترل نرم افزارها برای بخش های صنعتی در كشور فراهم گردید

امكان كنترل نرم افزارها برای بخش های صنعتی در كشور فراهم گردید

به گزارش هوا فضا تعدادی از پژوهشگران یکی از شرکتهای دانش بنیان موفق شد خدمات تست و کنترل نرم افزارها را برای کمک به بهینه سازی کیفیت عرضه خدمات و امنیت شبکه های کامپیوتری بخش های صنعتی بومی سازی کند.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، محمد ولی زاده، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان ضمن اشاره به عرضه سامانه ای برای ارزیابی کارایی سامانه های نرم افزاری اظهار داشت: پس از توسعه یک سامانه نرم افزاری لازم است شاخصهای کارایی آن همچون زمان پاسخ و کارایی، تحت یک مرتبه شبیه سازی شده، در محیط آزمایشگاه تست، مورد تحلیل و ارزیابی قرار گیرد تا با ضریب اطمینان بالا بتوان نرم افزار تحت آزمون را در محیط عملیاتی منتشر نمود.
ولی زاده با اشاره به اینکه این مجموعه توانسته در حوزه تست و تضمین کیفیت نرم افزار خدماتی را عرضه نماید، افزود: بخش عمده فعالیتهای ما خدمت محور است و ما در حوزه های تست های عملکردی مکانیزه کردن خدمات عرضه می دهیم. این خدمات علاوه بر این که نسبت به نمونه خارجی مزیت قیمتی و کیفیتی دارد، دریافت خدمات از جانب مشاوران را تسهیل کرده است، در حالیکه مشاوران خارجی هزینه مشاوره را به صورت ارزی و ساعتی دریافت می کنند.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، مدیرعامل این شرکت ضمن اشاره به گستردگی خدمات عرضه شده در این عرصه اظهار داشت: به علت تحریم، خیلی از شرکتهای خارجی، خدمات مشاوره یا پشتیبانی را عرضه نمی دهند یا در صورت ارائه، با محدودیت هایی در اختیار شرکت ها می گذارند. وقتی از این نرم افزار بومی استفاده می شود، مشکلات ارتباط و خدمات تعاملی در بین نیست.1399/09/15
23:10:58
5.0 / 5
1353
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا