هوافضا- علوم هوایی

انعقاد 30 میلیاردی قرارداد از جانب شركت خدمات دانش بنیان

انعقاد 30 میلیاردی قرارداد از جانب شركت خدمات دانش بنیان

یک شرکت دانش بنیان موفق شد بیشتر از ۳۰ میلیارد تومان قرارداد در چارچوب سرمایه گذاری بهم رسانی، منعقد کند.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، محمد خرم نژاد، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان خدمات دهی به دیگر شرکتهای دانش بنیان و فناور را از زمینه های کاری این شرکت عنوان نمود و اظهار داشت: این شرکت بعنوان یک کارگزار تبادل فناوری، نیازهای فناورانه را شناسایی می کند و با استفاده از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان به آنها پاسخ های فناورانه را می دهد.
وی افزود: این شرکت موفق شد پارسال با ایجاد ارتباط بین صنایع و شرکتهای بزرگ و شرکتهای فناور و دانش بنیان، بیشتر از ۳۰ میلیارد تومان، بهم رسانی در حوزه فناوری ایجاد نماید. یعنی ارزش قراردادهای فروش و عرضه محصولات و خدمات فناورانه ای که این شرکت منعقد کرد به بیشتر از ۳۰ میلیارد تومان رسید.
بر مبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، خرم نژاد ضمن توضیح کار بروکرها، اضافه کرد: شرکتهای دانش بنیان بروکر بعنوان کارگزار تبادل فناوری عمل می کنند و زمینه تبادل بهتر فناوری و محصولات دانش بنیان را فراهم می کنند. خیلی از شرکتهای دانش بنیان سرگرم امور فنی و اجرایی هستند و در زمینه بازاریابی چندان توانمند نیستند. این شرکت، این خلاء را پر می کند و تلاش دارد تا بازار گسترده تری برای محصولات و خدمات دانش بنیان و فناورانه ایجاد نماید و در این حوزه از حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم برخوردار بوده ایم.
منبع:

1399/10/20
19:35:59
0.0 / 5
850
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا