هوافضا- علوم هوا فضا
از ۶ بهمن ماه صورت می گیرد

شروع فعالیت فن بازار سلامت با حضور دانش بنیان ها

شروع فعالیت فن بازار سلامت با حضور دانش بنیان ها

هوا فضا: ششمین همایش و فن بازار ملی سلامت با شعار ˮدانشگاه فناور در خدمت صلح، سلامت و توسعهˮ از روز دوشنبه 6 بهمن ماه جاری شروع به کار خواهدنمود.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، ششمین همایش و فن بازار ملی سلامت در ایام دوشنبه و سه شنبه ۶ و ۷ بهمن ماه جاری به صورت مجازی و با شعار "دانشگاه فناور در خدمت صلح، سلامت و توسعه" با حضور اندیشمندان، صاحب نظران، محققین، فناوران و صاحبان شرکت­ های دانش ­بنیان و فناور در سه محور "فن ­بازار"، "پنل های علمی" و "مسابقات دانشجویی" برگزار می شود.
این همایش در امتداد عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری درباب پشتیبانی از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی و بمنظور تحقق اهداف و اجرای ماموریت­ های محول شده در زمینه جهش تولید در نظام تولید محصولات، فراورده ­ها و خدمات فناورانه مورد نیاز بازار سلامت کشور، از طرف دبیرخانه دائمی همایش و فن بازاری ملی سلامت، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمان تهران و با مشارکت دانشگاه ­ها و شرکت ­های دانش بنیان برگزار می گردد.
در بخش پنل­ های این رویداد، تعداد ۱۰ نشست علمی به صورت مجازی و با حضور اساتید، خبرگان، صاحب ­نظران و متخصصین مختلف در زمینه­ های مختلف دانش و تکنولوژی های جدید، با تاکید بر موضوع همه­ گیری کووید-۱۹ برگزار می ­شود.
در بخش فن­ بازار مجازی ملی سلامت این رویداد، بیش از ۲۵۰ شرکت دانش ­بنیان و فناور از سراسر کشور و همین طور مراکز رشد و هسته ­های دانشجویی فناور با برگزاری غرفه ­های مجازی، محصولات، فراورده­ ها و خدمات فناورانه خودرا ارائه خواهند داد.
یکی از با اهمیت ترین اهداف برگزارکنندگان ششمین فن­ بازار ملی سلامت، معرفی و عرضه محصولات، فراورده­ ها و خدمات فناورانه مورد نیاز بیمارستان ­ها، آزمایشگاه ­ها و مراکز تحقیقاتی و سایر مراکز ارائه کننده خدمات سلامت توسط شرکت ­ها و صنایع دانش ­بنیان و فناور است.
انتظار می ­رود برگزاری این فن ­بازاز بتواند بوسیله فراهم آوردن فرصت­ های لازم برای آشنایی خریداران با محصولات، فراورده ­ها و خدمات ارائه شده توسط غرفه­ داران و همین طور اعمال سیاست ­های حمایتی­ از تولید کنندگان و خریداران، گام موثری را در جهت تامین نیازهای جامعه سلامت کشور بردارد.1399/11/04
22:14:41
0.0 / 5
822
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا