علوم هوا فضا

دعوت از سرمایه گذاران و استارت آپ ها برای ارائه ایده در حوزه بورس و بانك

دعوت از سرمایه گذاران و استارت آپ ها برای ارائه ایده در حوزه بورس و بانك

هوا فضا: یکی از شتابدهنده های تخصصی حوزه بورس، بانک و بیمه بمنظور توسعه اکوسیستم مالی کشور مبادرت به انتشار فراخوانی برای جذب ایده های نوآور در این عرصه کرده و ایده های برتر از حمایت های این شتابدهنده برخوردار خواهند شد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، شتابدهنده تخصصی بورس، بانک و بیمه بعنوان یکی از شتابدهنده های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی برای توسعه بازارهای مالی کشور، اکوسیستمی فراهم آورده است تا استارت آپ ها، منتورها و مشاوران، شرکت های بزرگ و تخصصی و سرمایه گذاران گرد هم آیند تا با هم افزایی و مشارکت در این اکوسیستم، فضای مناسبی برای رشد و توسعه کسب وکار استارت آپ ها فراهم آورند.
این شتابدهنده نخستین فراخوان جذب ایده ها و استارت آپ های فین تک در حوزه بورس، بانک و بیمه خودرا منتشر نموده است و علاقه مندان جهت شرکت در این رویداد تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ مهلت دارند تا طرح های خودرا ارسال نمایند.
این شتابدهنده تخصصی در اکوسیستم حمایتی خود فضای فیزیکی کاری، سرمایه اولیه، مشاوره کسب وکار، همکاری و مدیریت تیم ها، تجاری سازی و سرمایه گذاری نهایی برمبنای مدلهای رایج نحوه جبران خدمات را به شرکت های استارت آپ ارائه می دهد.
مراحل حمایتی این شتابدهنده شامل "پیش شتابدهی"، "شتابدهی" و "پسا شتابدهی" می شود که تیم های فناور ایده های خودرا در سایت https: //startup.esahra.ir/home و یا به آدرس accelerator@esahra.ir جهت بررسی توسط کمیته های ارزیاب ارسال می کنند و بعد از دعوت از تیم های منتخب در مصاحبه حضوری، مرحله پیش شتابدهی که شامل مواردی چون تخصیص فضای کاری، مشاوره و منتورینگ است، شروع خواهد شد.
پروسه شتابدهی شامل تخصیص سرمایه اولیه، کمک به مدیریت طرح، تیم سازی، کسب مجوزهای اولیه، دسترسی به API های بازارهای مالی، محصول اولیه و پروسه پسا شتابدهی شامل معرفی محصول به شرکت های زیر مجموعه و شرکاء تجاری، ثبت شرکت و تسهیم سهام، تبلیغات و پشتیبانی محصول است. تجاری سازی و کمک به رشد و توسعه شرکت، ساختارسازی، امور مالی و حسابداری، امور حقوقی از دیگر مراحل پشتیبانی از استارت آپ ها بشمار می رود.
به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، حوزه اصلی این شتابدهنده تخصصی، بورس، بانک و بیمه است و با استارت آپ های حوزه فین تک در بخش های وام دادن، بانکداری، مشاوره مالی، امور بیمه، سرمایه گذاری، خدمات پرداخت، تسهیل معاملات در بازار سرمایه، انتقال پول و ارزهای رمزگذاری شده همکاری دارد.
منبع:

1400/01/31
12:56:31
0.0 / 5
822
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا