هوافضا- علوم هوا فضا
ستاری در مراسم تفاهم نامه با شهرداری:

شهرداری در شهر هوشمند مانند شتاب دهنده کسب وکار عمل می کند

شهرداری در شهر هوشمند مانند شتاب دهنده کسب وکار عمل می کند

به گزارش هوا فضا معاون علمی وفناوری رییس جمهوری اظهار داشت: تبدیل بافت های فرسوده و مکان هایی که در اختیار شهرداری و سایر نهادهاست، می تواند کمک نماید که استارت آپ ها در آنها مستقر شوند و فعالیت کنند.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، سورنا ستاری در مراسم امضای تفاهم نامه میان شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اظهار داشت: زمینه های همکاری شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گسترده است. مانند حوزه های فرهنگی همچون خانه های خلاق، هوشمندسازی شهر، فناوریهای جدید در حمل و نقل و واگن های متروی ملی که تست های نهایی آن در حال انجام می باشد و در این عرصه برای پیاده سازی ایده ها در خدمت شهرداری تهران هستیم.
وی ادامه داد: در شهر هوشمند شهرداری مانند شتاب دهنده کسب وکار عمل می کند. توسعه مسائل با بهره گیری از نوآوری خصوصاً در بافت فرسوده منجر به توسعه شهر به سمت هوشمندسازی می شود.
ستاری درباب بحث خانه های خلاق نیز اظهار داشت: این مساله از حدود سه سال پیش مورد توجه و تمرکز ما قرار گرفته و پروژه های مختلفی در این عرصه پیاده سازی شده، امیدواریم با همکاری شهرداری نیز در تهران پروژه های موفقی را پیاده سازی نماییم.
وی افزود: تبدیل بافت های فرسوده و مکان هایی که در اختیار شهرداری و سایر نهادهاست، می تواند کمک نماید که استارت آپ ها در آنها مستقر شوند و فعالیت کنند.
منبع:

1401/05/10
10:24:45
0.0 / 5
567
تگهای خبر: فناوری , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا