علوم هوا فضا

تمدید مهلت ثبت نام کاندیداهای انتخابات میان دوره ای انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت نام کاندیداهای انتخابات میان دوره ای انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه تهران

هوا فضا: مهلت ثبت نام برای کاندیداهای انتخابات میان دوره ای انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه تهران تا تاریخ 29 مهرماه تمدید گردید.به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، مهلت ثبت نام برای نامزدهای شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی از بین اعضای انجمن تا روز جمعه ۲۹ مهرماه ۱۴۰۱ تمدید گردید.

انتخابات میان دوره ای انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه تهران بصورت الکترونیک در روز یکشنبه ۸ آبان ماه سال جاری از ساعت ۹ تا ۲۲ در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی به آدرس cultural.ut.ac.ir برگزار می شود.

این دوره از انتخابات برای آن دسته از انجمن های علمی دانشجویی که در دوره گذشته تشکیل شدند، اما فعالیت قابل قبولی نداشته اند، انجمن هایی که در دوره گذشته تشکیل نشده اند و در بین دوره درخواست تشکیل و فعالیت جدید دارند، انجمن هایی که دبیر انجمن درخواست انتخابات میان دوره برای انجمن داشته باشد یا انجمن هایی که شورای مرکزی آنها از حد نصاب ۵ نفر کمتر باشند، برگزار می گردد.

مطابق ماده ۵ بخشنامه تأسیس و فعالیت انجمن های علمی دانشجویی، هر دانشجوی شاغل به تحصیل در رشته در رابطه با موضوع فعالیت انجمن می تواند به عضویت انجمن درآید و در آن انجمن به فعالیت بپردازد. ثبت نام برای نامزدهای شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی از بین اعضای انجمن تا روز ۲۹ مهرماه در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان به آدرس cultural.ut.ac.ir امکان پذیر است.


1401/07/25
10:07:56
0.0 / 5
468
تگهای خبر: الكترونیك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا