هوافضا- علوم هوایی
به دلیل ایمن نبودن؛

تحویل كالا با پهپاد در انگلیس فعلا ممنوع گردید

تحویل كالا با پهپاد در انگلیس فعلا ممنوع گردید

هوا فضا: سازمان هواپیمایی كشوری انگلیس اعلام نمود استفاده از پهپاد برای تحویل بسته در این كشور فعلا ممنوع می باشد و ابتدا باید نرم افزاری برای پیشگیری از برخورد بر روی پهپادها نصب شود.به گزارش هوا فضا به نقل از یاهونیوز، با نزدیك شدن تعطیلات كریسمس انتظار می رود بیشتر از ۱۰۰ میلیون بسته پستی در هفته های آینده در انگلیس ارسال شوند. پیشبینی می شد بخشی از این فرآیند از راه پهپادها صورت گیرد، اما سازمان هواپیمایی كشوری انگلیس می گوید تا زمانی كه نرم افزاری بر روی همه پهپادها به منظور پیشگیری از برخورد آنها با موانع نصب نشود، این كار ممكن نیست.
سازمان مورد اشاره اعتقاد دارد نصب نرم افزار ضدبرخورد برای تسهیل شناسایی پهپادها در زمان پرواز ضروریست و این كار هدایت آنها را برای اپراتورها هم تسهیل می كند.
در حال حاضر پهپادهای در حال پرواز در انگلیس تنها می توانند ۵۰۰ متر از فردی كه در حال كنترل آنهاست فاصله بگیرند. البته پهپادهای حاوی كمك های اضطراری كه در شرایط خاص فعالیت می نمایند از این قانون مستثنی شده اند. پیش از این آمازون در سال ۲۰۱۶ از پهپاد برای تحویل كالا در انگلیس بهره برده بود، اما به نظر می آید فعلا دیگر قادر به چنین كاری نباشد.

1398/09/19
14:35:47
5.0 / 5
4855
تگهای خبر: اپراتور , ناسا , نرم افزار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا